2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Salam sosis kesinlikle önermiyolar canım
Sosis zaten normalde de çok sağlıklı bir sey değil.
Sucuğa iyi piştiği sürece arada bir olabilir diyorlar bilmiyorum. Salamı bile pişirmek gerekirmiş.
Ben sadece hindi füme severdim bıraktım onu da.
Ama goralı çok istiyorum gerçekten. Belki doğuma yakın yerim :KK53:
Aman bi tanecikden bişi olmaz herhalde, biz bmyle dikkat ediyoz, bebişe bişi olmasın diye, hep aklıma annem gelir😂
Kardeşimde popüf pöpür sigara içerdi, çocuk içerdr dumandan ne olmuştur acaba😀🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Şimdi düşünüyorum anneme asla izin vermezdim ozman miniktm 😂

Kızlar benim göbeğimde kaşınmalar oluyor çatlak kremi nemlendirici hangi marka kullanıyorsunuz? Bio oil aldım ama içeriği temiz değilmiş yani A vitamini varmış o da fazlası zararlıymış diye okudum kullanasım gelmedi dün Hindistan cevizi yağı sürdüm ama krem almak istiyorum

Kızlar benim göbeğimde kaşınmalar oluyor çatlak kremi nemlendirici hangi marka kullanıyorsunuz? Bio oil aldım ama içeriği temiz değilmiş yani A vitamini varmış o da fazlası zararlıymış diye okudum kullanasım gelmedi dün Hindistan cevizi yağı sürdüm ama krem almak istiyorum
Canım ben bio oil dediğini kullanıyorum baya herkes övüyo olmuyo muş çatlak fln, bide bebeyağı fln kullanıyorum, benimde kaşınmaya başladı, göğüslerimde aşırı büyüdü onlarada sürüyorum🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

ne zaman evleniyorsun :KK50::KK76: bir de düğün göreceğiz topikte:KK31:
Ahh ahh babam ogrenmis benim oyle bir kizim yok demis valla midem agriyo sIkintimdan aslinda da cokta dusunmek istemiyorum. Hata mi yapiyorum bilmiyorum. Bazen sonlandiriyim mi diye dusunuyorum sonra sacmalama diyorum nasil yaparim.

Ahh ahh babam ogrenmis benim oyle bir kizim yok demis valla midem agriyo sIkintimdan aslinda da cokta dusunmek istemiyorum. Hata mi yapiyorum bilmiyorum. Bazen sonlandiriyim mi diye dusunuyorum sonra sacmalama diyorum nasil yaparim.
Öyle olurmu torunungörsünler barışırlar onlarla, bu türkiye ne olaylar gördü nelere tamam dedi 🙏🏻🙏🏻 Ki sen anneni babanıda düşünüyorsun , nikah yapınca barışırlar bence ,

Ben de badenaturalin kakao yağlı kremini aldım içinde badem yağı vs de var şimdilik bunu sürüyorum 2 3günde bir, bu bitince düz badem yağı ya da zeytinyağı vs sürerim pahalı yağların çok işe yaradığını düşünmüyorum masajla her gün ya da gün aşırı yedirmek önemli bence

Sonlandırsan bile durum değişecek mi? Yine böyle davranmaya devam edecekler muhtemelen. Evlendikten sonra söyleseydin daha mı iyi olurdu acaba diye düşünüyorum sadece

Nasıl yani canım evli değilmisini..aynı evde yaşayıp kaçtınız mı merak ettim..eğer hamileysen sakın sonlandırma nikah kıyın

X