2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kuzu ben dün akşam yaptım elimde kalanı. Hala silik çıkıyo😁 hani bir kırmızı değil yani bildigim silik pembe. Bhcg 175. Testin talimatında 30 olsa okuyor diyor ama 175te siliik bir çizgi çıkıyor 🤷🏻‍♀️
O zaman testlere güvenmemek lazım..takip olayı işi bozuyor..marka farkıda olur tabi bide o var..bende cuma gideyim diyorum bakalım kana

4FC233EF-082F-440A-BBC1-81179908721D.jpeg

Bu folik asidi kullanan varmı, ben başka marka kullanıyodum da kullanna barsa buna gecicem

Kızlar bugün doktora gittim keseyi zorla gördü 2 milimetre bat ama baktılar 1184 olmuş sanırım geç döllenme dedi doktor 10 gün sonra kalp atışı için çağırdı Batum iyi ilerlemiş ilk öğrendiğimde 5.47 .. 5 gün sonra 82.97.... 10 gün sonra da 1184 olmuş çok şükür kimyasal yada dış gebelik diye korkuyordum en azından şimdilik olmadığını öğrendim 🙏

Olabilir canım. Belki yumurta çatlamadan sonra hemen döllenmistir.Bebegin gelişiminden de belli olur belki usgde.Ben dün kan verdim ilk kez. Adet tarihimdi. 175 çıktı. Yarın bir daha veririm. Bir de cumartesi. Sonra o sonucları alır doktora giderim.

Ben ilk çocuğunda bi defter buldum, valla evdeki ajandalardan biriydi. Hic bir özelliği yok. Hamileliğimi öğrenmemden itibaren 6 yıldır yazıyorum. Her önemli gelişmeyi not düştüm, ileride hatırlayamayacağım ayrıntıları ile. Az önce ilk kez kahkaha attin, bu gün yürüdün, ilk çöp adamını çizdin... hala devam ediyor. Ama kesinlikle bilgisi yok kızımın. 18 yaş gününde hediye etmeyi planlıyorum. Tabii büyüyünce burayı okuyup karşıma dikilirse nerde defterim diye, bilemem😂 bir tane de hatıra defteri gibi bir sey aldım. Onda da yine hamileliğimi öğrendiğim gunden itibaren yaşanan şeylerin fotografları var. Her sayfada 1 ya da 2 foto. Onlar da "hamile oldugumu öğrendiğimiz gün yemeğe çıktığımızda"
"Anneannenlere söyledikten 5 dk sonraki halleri"
"Sezaryene girmeden 1 saat önce".... böyle gidiyo. 1-2 cümlelik açıklamalar ve tarihler var. Ama o defter yarım. Kızımla birlikte tamamlayacağız, bastiracagimiz fotoları seçme aşamasındayız😊
İnanmıyorum çok tatlısınız 🥰🥰 Bende istiyorum ama 2 düşük olunca eşim ümitlenip üzülmemem için biraz daha bekleyelim istiyor.
7 Kasım öğlen 244.56
9 Kasım sabahtan 599.65 çıktı. Sat 10 Ekim

Kızlar bugün doktora gittim keseyi zorla gördü 2 milimetre bat ama baktılar 1184 olmuş sanırım geç döllenme dedi doktor 10 gün sonra kalp atışı için çağırdı Batum iyi ilerlemiş ilk öğrendiğimde 5.47 .. 5 gün sonra 82.97.... 10 gün sonra da 1184 olmuş çok şükür kimyasal yada dış gebelik diye korkuyordum en azından şimdilik olmadığını öğrendim 🙏
Canım 1184 çıküığında adetin kaç gün ğeçmişti

Hahaha öyle haklısın ki 💃 doktor istirahat diyor, grip gibi bişi oldum kızımıda etkilemek istemiyorum bu süreçte normal yaşamamızı sürdürmeye çabalıyorum, evim aldı başını gidiyor. Evim deliler ve stresle evi hahahaha
Ahhh canım gecmş olsun ya dikkat et vallaa. O dert bendede var sorma hadi bişey olmasın diye dikkat edyrmm günlük ev temizliğinden başka bişey yapmyrm 😂

Kuzu ben dün akşam yaptım elimde kalanı. Hala silik çıkıyo😁 hani bir kırmızı değil yani bildigim silik pembe. Bhcg 175. Testin talimatında 30 olsa okuyor diyor ama 175te siliik bir çizgi çıkıyor 🤷🏻‍♀️
Benim dün 599.65 verdi bugün 700'ü geçmiştir diye düşünüyorum. Bugün koyu gördüm hcg'yi ve ovulasyon T daha koyu oldu. Sat 10 Ekim

Eklentiler

• IMG_20211110_120753.jpg
    IMG_20211110_120753.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 35
Benim dün 599.65 verdi bugün 700'ü geçmiştir diye düşünüyorum.Bugün koyu gördüm hcg'yi ve ovulasyon T daha koyu oldu. Sat 10 Ekim

Eklentiler

• IMG_20211110_120753.jpg
    IMG_20211110_120753.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar hepinize selam bugün 5+2 de keseyi gördük 5 mm civarı dedi küçük kanama alanı gördü ancak sorun yok bir çok kişide ilk yerleşirken görebiliyoruz bunu dedi ben de çok şükür lekelenme kanama falan yok ama her ihtimale Progestan verdi inşallah kalp atışlarını da duyarız 13 gün sonra gidicem ona da . Umarım hepimizin sağlıkla ilerlesin 😇🙏
Çok şükür canım gözünaydn 😍 amin inşallah 😘

X