2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canımm gözünaydn 😍bende şmdi cıktm doktor dan bizde minik bir kesecik gördükk doktor sıkıntı yok folikasite devam etmen yeterli dedi. Normal de sat a göre 7+1 olmam lazım ama ultrasona göre gec döllenme den dolayı 4+4 şuan 15 gün sonra gel kalp atışını duyarız dedi hayrlsyla inşallah 🙏 bana cm söylemedi ama Bi yorum yaparmsn tecrübeli anneler😂 😍
Canım senınde gözün aydın :)) ulturason kağıdını tam atarsan dıger kosede kac mm oldugu yazması lazm

Canımm gözünaydn 😍bende şmdi cıktm doktor dan bizde minik bir kesecik gördükk doktor sıkıntı yok folikasite devam etmen yeterli dedi. Normal de sat a göre 7+1 olmam lazım ama ultrasona göre gec döllenme den dolayı 4+4 şuan 15 gün sonra gel kalp atışını duyarız dedi hayrlsyla inşallah 🙏 bana cm söylemedi ama Bi yorum yaparmsn tecrübeli anneler😂 😍
Ahhh çok güzel😍😍

Oy minik kuuuş sağlıkla kavuş annene :))

Eklentiler

• IMG_20211110_120753.jpg
    IMG_20211110_120753.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 65
Dün sağlık ocağına kaydoldum ben kızlar, bir sürü tahlil istedi oradaki dr. Bugün e nabızdan sonuçlara baktım. anti CMv igg diye bir değerim çok yüksek çıkmış. İnternete baktım, neler neler🤦‍♀️. Doktoruma attım hemen, ne güzel işte, daha önceden geçirmişsin, bağışık oluşmuş dedi😅. Ama yaşadığım korkuyı anlatamam. Siz de tahlil yaparsanız aklınızda bulunsun🥰
Bende bugün kan ve idrar verdim sağlık ocağında teşekkür ederiz uyarın için🥰

Dün sağlık ocağına kaydoldum ben kızlar, bir sürü tahlil istedi oradaki dr. Bugün e nabızdan sonuçlara baktım. anti CMv igg diye bir değerim çok yüksek çıkmış. İnternete baktım, neler neler🤦‍♀️. Doktoruma attım hemen, ne güzel işte, daha önceden geçirmişsin, bağışık oluşmuş dedi😅. Ama yaşadığım korkuyı anlatamam. Siz de tahlil yaparsanız aklınızda bulunsun🥰
Bende dün gittim bugün öğleden sonra sonuçlar çıkacak 2'de gidip alacağım. Aklımda bulunsun panik olmayayım bende de çıkarsa, teşekkürler 🤗🤗

Hayırlı olsun 🥰🥰 Benim 4+2'de vajinal ultrasonda minik gözükmedi bana da umut oldun 🤗🤗 sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim

Sorcam sorcam yaptırdım o kadar çok şükür ki biliyoruz ne olduğunu doktro ne derse o artık bakalım saglikli olsun da iğnemi hap mi artık neyse kullanacağız 🌺
Merhaba :) L Lalalala1 evet benim de c677 heterozigot. Genel görüş kan sulandırıcıya gerek olmadığı yönünde. Ama benim doktorum ne olur ne olmaz başlattı. Oksapar 4000 yapıyoruz her sabah. Kese gördükten sonra başladık.

Hayırlı olsun 🥰🥰 Benim 4+2'de vajinal ultrasonda minik gözükmedi bana da umut oldun 🤗🤗 sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim
Daha çok küçük canım görünür inşallah 🥰 benimde 4+6 karından görülmedi beta 569 çıktı doktor vajinal baksakta görülmezdi dedi iyidir inşallah bebişlerimiz içimi rahat tut ♥️

Merhaba :) L Lalalala1 evet benim de c677 heterozigot. Genel görüş kan sulandırıcıya gerek olmadığı yönünde. Ama benim doktorum ne olur ne olmaz başlattı. Oksapar 4000 yapıyoruz her sabah. Kese gördükten sonra başladık.
Sağol canım fikrim oldu en azından bende keseyi görmeye gidince danisacagim mutlaka haftaya bakalım ne diyecek 🌺

Annelik sabır işiymiş öğrenmiş oldum 🤣🤣 Hep çevremdekiler patır patır doğuruyordu halbuki hiç öyle değilmiş 🥴
Sağol testler için canım evet seninki 4 gün sonra birden koyulaşmış..benimkide inşaallah öyledir yaa🤲şimdi içime kurt düştü..malum kimyasalları duyuyoruz..bunda sizin ultrason kağıtlarınızı ğörünken xugün yataktan çıkamadım herkesin içi pır pır..benim test kötü çıkınca moralim çöktü😭adetim normalde bugün yarın işte

Eklentiler

• IMG_20211110_113415.jpg
    IMG_20211110_113415.jpg
    128,4 KB · Görüntüleme: 58
X