2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynı benim sonucum. 4G/5G burada normal sayılıyor. Heterozigot diye bile geçmiyor. Sonuç olarak ilaç kullanıyor musun, kullanmıyor musun? Benim için ne önemli soru bu, nefesimi tuttum bekliyorum
Herhangi bir ilaç kullanmıyorum. Ben bu konuyu ısrarla doktoruma sormuştum. Gerek yok demişti. Kan sulandırıcı ilaçlar masum değil demişti.

Sadece folik asit kullanıyordum. Onu da 12. Hafta bitince bıraktım.

Ek olarak doktorun tüm hastalarına yazdığı takviye edici vitamin ve mineral kullanıyorum.

Ben kızımda reflğ yatağı almamıştım, başucu beşiği vardı minicik onun altını yükselmiştim azıcık ama şimdi o beşik yok kalabalık yapıyordu çıkarmıştım elden, diğer beşik ikea beşiklerden biraz büyük kalacak o yüzden acaba alsam mı diyorum, memnun kalmışmıydın?
Evet evet cildi banyo sonrası çok kuruyor. Nemlendirilmeside öneriliyor.
Ben bübchen almıştım tüm serisini, bebe yağını da kullandım, Milk var oda losyon gibi bir ürün nemlendirmek için onuda kullandım bittikçe de aldım.
Ben her banyo sonrası kendimi de nemlendiririm çatır çatır kuruyorum bebişimi nemlendirmesem içim rahat etmez

Ben ayrıca cevap beklerim

Çocukta pişik olsaydı ben de kullanırdım tabi canım. Çare arıyor insan o an

Ben bebe yağı kullandım kek gibi. Fiske fiske kabardı çocuğum. Tekrar yıkayıp sudocrem sürmüştüm İlk çocuk deneme tahtası gibi

Köydekilerin de köy hayatı kalmadıki. Haftada en az bir çarşıya markete gidiyorlar..
Tohumlar bile suni

Yumurta, süt, salatalık, domates, biber, soğan falan bahçeden. Gerisi pazardan

Ahh benimde babam ordu lu Karadeniz diyince konuyla alakasız da olsa yazayım dedim

Hayır maalesef olmuyor. Eylül sonu Ekim başı gibi izin bitiyor.

Erkek mi? Erkeklerin genelde kafası büyük oluyor yeğenim ehep büyük çıkardı

2019 Kasım'da ayrıldım
Evet ya atom karınca gibi Aylin hanım hastanenin en çok çalışan dr.u
Gece gündüz hastanede
Feryal hanım yada aysalı hanımdır soyledıgın dr.lar ikiside gitti artık hastanede değiller
gel beraber devam edelim Aylin hanıma yan yana doğururz

Ben de her hafta kocayı pazara gösteririm
Her şeyin en tazesini doğalını bulur alır .
Peynir, tereyağ, yumurta, zeytin
süt
Pazardan alır

Benim doğum 20 Temmuz görünüyor 37ye kadar çalışıp aktarabildiğimi aktaracağım bi sıkıntı olmazsa. 19 ekime kadar aktarılıyor bu şekilde. Bir kısmı boşa gidecek ama yapacak bir şey yok
Canım pandemide dolayı 24. Haftadan sonra idari izinli sayılıyoruz. Bu durumda doğumdan önceki 5 haftayı doğumdan sonraya aktarma gibi bir durum olabilir mi?

Biz de yazın köye gidince tereyağı ve süt dondurtup donuk olarak getiririz. Burada sütle peynir, yoğurt falan yapıyorum. Süt çabuk tükeniyor da tereyağları buzlukta duruyor. Bittikçe çıkarıyorum.
Annem her sene tarhana yapar. Bu sene bebek tarhanası da isticem domatessiz bibersiz
Taşköprü sarımsağı alırız.

Bir de Balat'ta Kastamonu pazarı oluyor. Pazarcılar günübirlik gelip akşam olmadan toplanıyorlar. Memleket havası için oraya gideriz bazen. Köy ekmeği falan alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…