2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
ya ben normalde ikisinde de acayip doktora giderdim:anneadayı: bu sefer erkek denilince bir şok oldum bu kadar erken beklemiyordum. Sonra ikili vs temiz gelince kesin net olsun diye bekleyeyim dedim sonuç bu:confused: yani diğerlerinde 13e girer girmez öğrendim en fazlada 3 haftada bir gittim. Şimdi perşembe 15i bitirmiş olacağım ama 17 bitince gideceğim hatta nerdeyse 18 bitecek:KK37:
valla merakla bekliyorum inşallah kalbinde ki prenses olur 🙌

Kızlar merhaba, az önce kadın doğum uzmanımla konuştum. Çok öksürdüğüm için önce enfeksiyon hastalıkları uzmanına görün dedi. Bebeğe zararı var mıdır dedim umuyorum yoktur dedi ben iyice telaş ettim. Karantinadayım pazara kadar r yere gidemiyorum. Benim gibi olan var mı

Kızlar merhaba, az önce kadın doğum uzmanımla konuştum. Çok öksürdüğüm için önce enfeksiyon hastalıkları uzmanına görün dedi. Bebeğe zararı var mıdır dedim umuyorum yoktur dedi ben iyice telaş ettim. Karantinadayım pazara kadar r yere gidemiyorum. Benim gibi olan var mı
Ben çok ağır bir grip geçirdim 9 hafta civarı ve aşırı öksürdüm ilaç kullanamadım. DOktor bana haftan erken ama kanama vs olmadıkça korkma dedi.

Ben çok ağır bir grip geçirdim 9 hafta civarı ve aşırı öksürdüm ilaç kullanamadım. DOktor bana haftan erken ama kanama vs olmadıkça korkma dedi.
Ya çok geçmiş olsun. Benimde morale ihtiyacım vardı. Öksürünce vicdan yapıyorum. Sizin nasıl geçti öksürüğünüz

Ya çok geçmiş olsun. Benimde morale ihtiyacım vardı. Öksürünce vicdan yapıyorum. Sizin nasıl geçti öksürüğünüz
2. Hamileliğimde öyle bir öksürük olduki bu haftalarda. Gece uyuyamıyordum. Sonra hafif ateş de oldu. Enfeksiyon hastalıklarına yönlendirdi beni de. Doktorun verdiği ilaçlar öksürüğüme hiç bir etki etmedi. Sonra bana bir fısfıs verdi ilk defa böyle bir şey kullandım. Neyse sonra iyileştim. Ve oğlum sağ Salim doğdu çok şükür. İçini ferah tut ama ihmal etme doktora görün

Birkaç tane benim durumumda olup değişen okudum forumda am artık saldım. Neyse o zaten. Bakalım görüp direk alışverişe başlamam lazım bir iğne yok kıyafet namına evde. Umarım dediğin gibi olur
canım hayırlısı inşallah... iki oğlandan hiç bir şey bırakmadınmı evde benim oğlanınkilerin iyi markaları ve daha etiketi üstünde olanları duruyor 13 sene üstüneee 🤦‍♀️ anammm bende ne kirli çıkıymışım 😂😂

2019 Kasım'da ayrıldım
Evet ya atom karınca gibi 😂😂Aylin hanım hastanenin en çok çalışan dr.u
Gece gündüz hastanede
Feryal hanım yada aysalı hanımdır soyledıgın dr.lar ikiside gitti artık hastanede değiller
gel beraber devam edelim Aylin hanıma yan yana doğururz😂😂
Feryal mıydı hiç sevmiyom onu😂😂 Aylin hanım bucada mı hala bayraklıda mı? Aslında doktor arayışım vardı oda olabilir mantıklı doğum nekadarmış orda

Şu kaç haftadır bir türlü kendimi iyi hissetmiyorum kızlar. Sizleri takip ediyorum ama aktifleşemiyorum kusura bakmayın 😏 2 haftadır griple uğraşıyorum. Acile gidip serum aldım tam toparlandım çok şükür dedim ki 2 gündür diş ağrısıyla uğraşıyorum. İnşallah onuda atlatacağım. Dualarınızı esirgemeyin lütfen.
Cok gecmis olsun canım , bu disler niye hamileligi beklerki kac kisi cekti bu agriyi yazık🤕 malesef olmayan şeyler hamileyken zayif anda gelir ne diym daha kotusu olmasin insallah

canım hayırlısı inşallah... iki oğlandan hiç bir şey bırakmadınmı evde benim oğlanınkilerin iyi markaları ve daha etiketi üstünde olanları duruyor 13 sene üstüneee 🤦‍♀️ anammm bende ne kirli çıkıymışım 😂😂
Sadece birer takım hastane çıkışı. Hm zara Adidas carters panço ne varsa vermişim. Daha biri 5.5 biri 4 yaşında. Şimdi bu krizde LCW'yle alabilirsem çok şükür:halay:

1 ay önce çok aşırı uyutmayan öksürükle uğraştım. Sağlık ocağı doktoru paroldan başka ilaç vermedi en az 16 17 haftalık olman lazım demişti.
Zencefilli pastil falan atıyordum ağzıma. Serum fizyolojikle hava alıyordum. Bir iki defa öksürürken kasıklarımda batma oldu. Ama bir şey olmadı çok şükür.
Sen de korkma. Ama bağışıklık için bol C vitamini falan al.
Uzun zamandır varsa bir doktora görün. Bu aylara uygun ilaç verir.

Günde bir bardak ballı ıhlamur içtim. Odayı nemlenmmlendirdim ve ılık duş aldım günde bir ekz. Zamanla azaldı. Hiç üzülme eğer kasılman kanaman yoksa sorun yoktur. Haftanda ilerde zaten.

X