2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bugün birkaç doktordan daha fikir aldım. Kombine değerim 1.2550 olduğu için çok iyi dendi. Yüksek olan sadece kan değerine bakılarak yapılan değerlendirmeymiş ve genelde önemsenmezmiş. Yine de içimizin daha rahat etmesi için detaylı ultrasona biraz daha erken gideceğim. Hepinize tekrar teşekkür ederim dün hepiniz çok yardımcı oldunuz.

Benim doğum 20 Temmuz görünüyor 37ye kadar çalışıp aktarabildiğimi aktaracağım bi sıkıntı olmazsa. 19 ekime kadar aktarılıyor bu şekilde. Bir kısmı boşa gidecek ama yapacak bir şey yok
Benim de 17 gözüküyor ins aktaramam diye düşünmüştüm yaz tatiline denk geldiği için. 24. Haftada ayrılırsam ama hiç aktaramam dimi

Gozun aydin canım bosuna strese girdin elinde olmadan tabi ah bu doktorlar bazen sinir bozucular

Çok sevindim tek değerle hareket etmiyorlar zaten. Ayrıntılıda eminim yolunda olur her şey.

Birçok cinsiyet teorisini de kendi üstümden yalanlamış oldum bu arada. Bebek ultrasonda ilk sağda göründü., hep ekşi şeyler aşerdim, karnım bayağı erken çıktı ve yuvarlak, nub da 10.hafta kız gibi paraleldi ama 11dekine erkeğe benziyor dedi ikra. Sonuç olarak 11 haftalıkken doktor pipiye benziyor burdaki dedi şimdiye kadar da 3 kere pipi gösterdi ultrasonda.

Ikranin bilmesi enteresan olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…