2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
bende bir şey öğrenmiş oldum evet çiğ yumurta mantıklı geldi ama arada canımız isterse yemeliyiz bence.. dediğin gibi yediğimiz beyaz peynirler süt ürünleri dışarıda yediklerimiz bir sürü şey var Allah korusun hepsinden 👍
Evrt marketten aldığımız paketli ne varsa işlenmiş oluyor kaşar peynirinden tut yoğurt ve pastorize olmayan sütler.. Tamamen doğal beslenmek zor ama yapan yapıyor valla..

Evrt marketten aldığımız paketli ne varsa işlenmiş oluyor kaşar peynirinden tut yoğurt ve pastorize olmayan sütler.. Tamamen doğal beslenmek zor ama yapan yapıyor valla..
köyde olan hiç kimsemiz yok evet bazılarına köylerinden tereyağı süzme yoğurduna kadar geliyor nerde bende o şansssssss
🤔🤔

canım organik adı altında bana yakın dükkan var bazen alıyorum ama ne kadar organik acaba tartışılır internette de görüyorum ama insanın kendi yakınının yaptığı gibi olmaz sanırım 😒
Şöyle bir öneride bulunayım o zaman. Semt pazarlarında yöresel ürünler satan yerler var. Ben bir karadenizli olarak onların orjinalliğine onay verebilirim. Yani imkanınız varsa oradan alın derim. Ben hep memleketten alır gelir buzluğuma stok yaparım, tereyağı olmadan yaşayamam :KK70:
Yerinden alma ile bir değil elbette ama marketteki paketlilerden bin kat daha iyiler. Stoğum bitince yenileyene kadar pazardan alırım

Şöyle bir öneride bulunayım o zaman. Semt pazarlarında yöresel ürünler satan yerler var. Ben bir karadenizli olarak onların orjinalliğine onay verebilirim. Yani imkanınız varsa oradan alın derim. Ben hep memleketten alır gelir buzluğuma stok yaparım, tereyağı olmadan yaşayamam :KK70:
Yerinden alma ile bir değil elbette ama marketteki paketlilerden bin kat daha iyiler. Stoğum bitince yenileyene kadar pazardan alırım
canım evet pazar aklıma gelmedi öyle tezgah bizim pazarda da var ama küçük yeşillik satıyor birde yumurta ,süt,, süt hiç almadım alayım bari evde yoğurt yapıyorum zaten sağol canım... Bodruma gidince oranın pazarları çok güzel oradan alıyordum tereyağ falan gerçekten doğal oluyorlar haklısın 👏👏

Selam kızlar bugün doktor kontrolünde heterozigot gen ve folat ilişkisini sordum. Doktor onayladı foliğe zaten devam edecekmişim. Verdiği demir ilacının içinde yeterli miktarda bulunduğunu söyledi. Bununla alakalı aklında soru işareti kalan olduysa. Afp testi verdim bir de bugün. 16.haftada veriliyormuş bu test. Bir de bir balık yağı önerdi bu da bebeğin gelişimi için iyiymiş.

Selam kızlar bugün doktor kontrolünde heterozigot gen ve folat ilişkisini sordum. Doktor onayladı foliğe zaten devam edecekmişim. Verdiği demir ilacının içinde yeterli miktarda bulunduğunu söyledi. Bununla alakalı aklında soru işareti kalan olduysa. Afp testi verdim bir de bugün. 16.haftada veriliyormuş bu test. Bir de bir balık yağı önerdi bu da bebeğin gelişimi için iyiymiş.
AFP testini Dr mu önerdi? Neden verdiniz?

Bir de bu haftalardan sonra ultrasonda parça prça bakılıyor o nedenle karın ve kafa ölçüsüne göre hafta belirleniyor ya benimkinin kafa bir hafta ilerden gidiyor normal midir ki? Herşey yolunda dedi doktor ama
BB12D402-EEA1-4818-8AC9-CC49A74F2B65.jpeg

Günaydın arkadaşlar 🙋‍♀️ harika haberler aldığımız muhteşem bı gün olsun ins🍀 bu seferki sorum öğretmen arkadaşlara😂 bizim doğum iznimiz doğum temmuza denk geldiği için olmuyor değil mi? Sekiz hafta aktarirdik ya eskiden.
Benim doğum 20 Temmuz görünüyor 37ye kadar çalışıp aktarabildiğimi aktaracağım bi sıkıntı olmazsa. 19 ekime kadar aktarılıyor bu şekilde. Bir kısmı boşa gidecek ama yapacak bir şey yok

X