2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende doymuyorum ki sürekli midem kazınıyor nasıl tutcak boğazı bilmiyorum 30 kilo alırsam 100 kiloyu geçer doğuma girmem

Ay ben ikilide çıktı sandım Ben ikiliye gideceğim de çok heyecanlıyım
Ben gittim ikiliye. Niyeyse böyle sakin kan vermeye gider gibi gittim. Artık hislerim mi alındı nedir Allah'a şükür iyi çıktı değerler. Sizde takmayın iyi çıkacaktır. Tiktok da çok videoya denk geliyorum değer kötü çıkıp normal doğan bebişler

Kızlar az önce doktorum aradı. İkili tarama 1/231 çıkmış risk grubuna giriyor dedi. Gelin yüz yüze konuşalım dedi elim ayağım titriyor şu an
Dur bir canım, inşallah her şey yolundadır. Bu sadece bir oran. Ben daha önce 1/50 riskli çıkıp her şeyin normal ilerlediği durumlar gördüm.

Kızlar az önce doktorum aradı. İkili tarama 1/231 çıkmış risk grubuna giriyor dedi. Gelin yüz yüze konuşalım dedi elim ayağım titriyor şu an
Hayirlisi olsun sakin ol ultrasonda ense ve burun nasil olculdu. Degerler tamamen istatistiksel veriler. Kendini uzme canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…