2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar kafama takıldı böyle pipi olur mu sizce kordon olabilir mi oğlumun böyle değildi 😂😂 tövbeler tövbesi evhamlandım gece gece.
Pip olduğunu böyle anlıyorlar. Çok site inceledim😅 yani kalindan dara doğru. Bide hem haftan büyük hem de çok yakın çekmiş ondan böyle görünüyor. Aramıza hosgeldin😅

Vallahi bıktım canım ya hayatımı etkiliyor resmen esime tv yi kıs diye bağırdım az önce o da şaşırdı sesi açık değil ki hem sakince desen kısarim dedi hani bi kac kez demişim de yapmamis da en son bağırdım gibi tepki verdim ama artık bu baş ağrısı beni yordu ya .. tansiyon kaynaklı olabilir mi acaba benim aletim yok senin var mı ölçüyor musun ?? Tansiyon kaynaklı ise belki ilacını alsak geçer şu baş ağrısı ya çaresi odur belki
Benim cok oluyor özellikle acıkınca. Zaman zaman azalıyor ama genel bir durum benimki. Tansiyon aletim var benim ölcuyorum ara ara düşük genelde belki ondandır diyorum.

Benimk

Yok canim boyle soylese iyi niyetini anlarim ama benimki direk 12 18 hafta arasi cinsiyet soyleyen doktorlari cahillikle itam etti :) randevu tarihimi kesti ve ozmn belli olur dedi ben cok gicik oldum bilmiyorum kontrol suresi sirasinda baska doktora gozukme sansm varmi acaba hem denemis olurdum ama arayip soracagim pazartesi gunu
O kadar haklısın ki. Bide ikra ya yaz istersen. Bir kesinlik yok ama en azından eğlence olur. Öğrenmeye çalıştıkça sen sanki ayarlayıp böyle yapiyorlar😒

Arkadaşlar 14 haftalık hamileyim bebeğin aşağıda olması tehlikeli mi birsey mi aranızda yaşayan tecrübeli olan arkadaşlar varsa yardım edebilir mi
Benim arkadaşımın rahim ağzına çok yakındı
Doktor ilişkiyi yasaklamıştı 9 ay boyunca.

Doktorun ne diyor?

3 hafta iliski yasak dedi ilaç falan verdi ama yolculuğa çıkabileceğimi söyledi ilk defa böyle birsey duydum o yüzden çok tedirginim

3 hafta iliski yasak dedi ilaç falan verdi ama yolculuğa çıkabileceğimi söyledi ilk defa böyle birsey duydum o yüzden çok tedirginim
Bir arkadaşımın da öyleydi ağır iş yapma merdiven çıkma dediler. Doğurdu sapa sağlam. İçini ferah tut canım. Ağrın falan olursa doktoruna danış

X