2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bugün yürürken alt kasığımda baskı hissediyorum sanki vajina dan çıkacak gibi bi baskı kızlar sizde de oluyor mu??
Vaginal sızlama ağrı şikayetiyle doktoruma gittim bir iki hafta önce, rahimin vajinayla arasındaki bağlar geriliyor rahim büyüdükçe dedi. Sizlamalar, kramplar ve hafif ağrılar olabilir dedi.

Vaginal sızlama ağrı şikayetiyle doktoruma gittim bir iki hafta önce, rahimin vajinayla arasındaki bağlar geriliyor rahim büyüdükçe dedi. Sizlamalar, kramplar ve hafif ağrılar olabilir dedi.
Vajinal sizlama değil canım uzanırken otururken bi seu yok ama ayağa kalkıp yürüyünce nasıl desem en alt kasikta tam tüylenme başlayan yere doğru bi baskı oluyor adım attıkça löp diye çıkacak gibi bi baskı ay hiç tarif edemedim sanki 🤭

Ben hissedemiyorum daha ilk diyemi sanırım😀🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Ama yüz üstü yapttığım portakal gibi bi şişiklik hissediyorum karnımda okadar😂🤷🏼‍♀️
Ben yavaş yavaş hissediyorum sanki yemeklerden sonra otururken karıncalanma gibi böyle pıtır pıtır bi şeyler oluyor sanki 🤣 doktora göre erken ama ben hamile kaldığımı bile vücudumdan anlamıştım 😂

Vajinal sizlama değil canım uzanırken otururken bi seu yok ama ayağa kalkıp yürüyünce nasıl desem en alt kasikta tam tüylenme başlayan yere doğru bi baskı oluyor adım attıkça löp diye çıkacak gibi bi baskı ay hiç tarif edemedim sanki 🤭
Benimde oyle oluyor. Aynı yürürken adım atınca. Bir baskı bar orda ağrı eşliğinde.
Ben gittim de doktor küçük bir bilmem ne var ondan dedi zararsızmış.
Almancam olmadığı için anlamadım ama galiba kis dedi.
Sen gidip sorarsan bana da söyle lütfen bakalım nedemmiş

Ben hissedemiyorum daha ilk diyemi sanırım😀🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Ama yüz üstü yapttığım portakal gibi bi şişiklik hissediyorum karnımda okadar😂🤷🏼‍♀️
Bende hiç hissetmedim canım bugüne kadar yalnız değilsin🤭😅benimde ilk, bir arkadaşım 16+5de ilk biseyler hisseder gibi olmusdum dedi onun da ilk 4 gözle 16+5 i bekliyorum 🤣

Benimde oyle oluyor. Aynı yürürken adım atınca. Bir baskı bar orda ağrı eşliğinde.
Ben gittim de doktor küçük bir bilmem ne var ondan dedi zararsızmış.
Almancam olmadığı için anlamadım ama galiba kis dedi.
Sen gidip sorarsan bana da söyle lütfen bakalım nedemmiş
Randevuma daha var canım ama bu hafta içi sanırım devlette randevu bulamadım da özele gidip üroloji muayenesi olacağım sağ böbrek ağrım geçmedi artıyor tedirgin oldum baksin bakalım yine para gidecek Allah yardımcımız olsun🤦🏻‍♀️

Bugün yürürken alt kasığımda baskı hissediyorum sanki vajina dan çıkacak gibi bi baskı kızlar sizde de oluyor mu??
Oluyor cnm. Ben doktora sordum bı de evden çıkmıyorum. Evde de yürüme dedi 🙈🙈🙈
Dedim hocam evdeyim ya. kanama da bitti 1 ay geçti. Çarşamba gideceğim bakalım ne diyecek

Valla ben 1-2 haftadır arada sakın uzandigim zaman hissediyorum. Dün akşam sırt üstü uzaniyordum. Yine oldu hatta dışardan da fark edildi. Eşim de gördü. ☺️
Evet bende sirt ustu uzaniyordum ama ilk bebek oldugu icin emin olamadım

X