2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benn kızımı üniversiteyi kazanınca yanında gidecegim bırakamam uzaklara uçakları cok seviyor eşim pilot olsun diyor yok ben oralara da göndermem gözümün önünde dizimin dibinde olsun istiyorum asosyalde olsun istemiyorum ama devirede güvenemiyorum annemi cok iyi anlıyorum cocuk yetiştirmek cok zor be yaa
Kızının o zamanlar gelince bu planlarından hoşlanacağını sanmıyorum 🙈

Valla benim adamda öyle gezeriz diyor bebeler yapar herseylerini diyor ama ben cok yapısıgım evini arabasını alalım diyorum asla almam kendime alırım binerse biner kalırsa kalır dah iyisini kendi yapsın diyor
Eşin haklı bence😅
Çevremde aileye güvenip başıboş gezen çok genç var, kınamak istemem ama çocuklarımın öyle olmalarını istemem

Bende tansiyon diye dusundum ama bu bas agrisi hergun var kafam sanki kocaman bedenime agir geliyor o derece bu agri yogunken iki kez devlet bir kez ozelde tansiyonum ölcüldü problem yoktu ama sende supheleniyorsan ihmal etme tansiyon aleti olan bir yakinina git ölçtür yada saglik ocagi veya eczanede eczanede ölçüyor bildgm kadari ile çünkü hamilelikte tansiyon tehlikeli birsey diye biliyorum en azindan icin rahat etmis olur.. ama gerckten abartilasi derecede hayat cekilmez oldu :KK43: mutsuz hicbirseye istedgi gelmeyen depresif agrasif bi insan oldum ciktim oglumla zorla yuzumdeki ifadeyi degistirerek 10.15 dk ancak oynayabliyorm sonra bi yana devrilip uzaniyorm :KK43: kendimi yetersiz hiasetmeye basldm artk bu agri bütün enerjimi sömürüyor parol ictim 2.3 gun ust uste ama inan kesmiyor kafamai uyusturyor sanki biraz ve bi saat rahatliyorum okadr onuda icmeyi biraktim oyuzden insAllah kurtuluruz bian once 🤲🏼🤲🏼🥺
Tam beni ozetlemissin ama senin çocuğunda varmış daha zor tabi ben bütün gün dubo gibi yatıyorum iki dk kalkayım bi sey yapayım diyorum yok içim almıyor hayat enerjim gitti resmen
Benim cok oluyor özellikle acıkınca. Zaman zaman azalıyor ama genel bir durum benimki. Tansiyon aletim var benim ölcuyorum ara ara düşük genelde belki ondandır diyorum.
Benim tansiyon aleti yok olcmedim normalde tansiyon sorunum olmadi diye ama bilemiyorum ya çok yoruldum bu durumdan enerjimi emiyor adeta baş ağrısı

Kızlar dikişsiz tayt konuşulmuştu ebebekte gördüm bunu 80tlydi

20220116_123714.jpg

Kizlar bugun gobek deligim sag tarafinda inanilmaz derecede bir hareketlenme hissediyorum esim hissetmiyor ama bebek hareketi oldugunu dusunuyorum sizce olabilirmi 🥰🥰
Valla ben 1-2 haftadır arada sakın uzandigim zaman hissediyorum. Dün akşam sırt üstü uzaniyordum. Yine oldu hatta dışardan da fark edildi. Eşim de gördü. ☺️

X