Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
İyi şükür diş belirtileri var gibi heyecanla bekliyorum ne zaman çıkarırsa artık🤭🤭 yeni komşular iyi ya bı kere üst katım yok ya öyle huzurluyum ki eski evin gürültüsünden sonra çok sessiz geliyor yani 🤣🤣 okuldan öğrenci de çok sitede, daha hareketli daha iyi geldi bu ev bize bakalım 🤗 senin çocuklar nasıl 🥰
Çok sevindim sizin adınıza canım 😍
Diş çıkarma dönemi biraz uzun oluyor. Hasta olmadan atlatır inşallah prenses 🥰
Benim çocuklar iyiler şükür 🥰

Ellerinize, emeklerinize sağlık. Bir türlü oy veremedim. Çünkü 2 oy vereceğiz evet ama ortada büyük emekler var.Diğer 12 tarife haksızlık olacak. Tek tarifte daha kolaydı seçim yapmak. Ama başlangıcından, anayemeğine, tatlısına, masa düzenine kadar çok uğraşılmış. Biraz daha düşüneyim..
Ama gerçekten hepinizin ellerinize sağlık .Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Hayırlı Ramazanlar, hayırlı iftarlar...

C A N O C A N O
@pearlshine
Blue_Peri Blue_Peri
Jenna16 Jenna16
Nevreste Nevreste
@Oriana
@yorgun anneanne
@Minik Meleklerim
@HAbibte
@alsem
@RedGirl
@Kukrim
@Dahliadivin
@Cemoos
@UcanSupurge

Nasılsınız bu arada yaa ne zamandır denk gelemiyorum kimseyle öyle iyi misiniz 😍😍
Bazılarının da kullanıcı adını unuttum etiket yapamadım lütfen onlar da bir haber versinler bana kendilerinden yaa🤭🤭
Sukur kuzum iyiyim 🥰netten dolayı arada girip çıkıyorum denk gelmiyoruz. Sen ve minik nasılsıniz bakimm büyüdümu kuzucuk🤩🥰🥰

Ellerinize, emeklerinize sağlık. Bir türlü oy veremedim. Çünkü 2 oy vereceğiz evet ama ortada büyük emekler var.Diğer 12 tarife haksızlık olacak. Tek tarifte daha kolaydı seçim yapmak. Ama başlangıcından, anayemeğine, tatlısına, masa düzenine kadar çok uğraşılmış. Biraz daha düşüneyim..
Ama gerçekten hepinizin ellerinize sağlık .Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Hayırlı Ramazanlar, hayırlı iftarlar...
Teşekkür ederiz abla hayırlı ramazanlar🥰

X