Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Ben tv izlemiyorum ,bazen nette reklamları denk geliyor, bu sefer gelmedi ,bir daha ki sefere inşallah 😊
Bende akşamları izliyorum sadece,2 tane dizim var ondada ayrı takılıyorum arturdan.
Denk gelirse gene haber veririm .
Kizlar ben bittim artık akşama çorba makarna tamam moduna geçtim help🤦
Pinkoooo hoş geldin bir ara yoktun üyelikiptalini gördüm iyisin demi

Bende akşamları izliyorum sadece,2 tane dizim var ondada ayrı takılıyorum arturdan.
Denk gelirse gene haber veririm .

Pinkoooo hoş geldin bir ara yoktun üyelikiptalini gördüm iyisin demi
Abla biraz psikolojik bir yorgunluğum vardı, birde buraya çok çok giriyordum azıcık dünyaya döneyim dedim ama bu seferde Instagram da takıldım amaaannn o vakit döneyim dedim.
Teşekkür ederim iyiyim... 💕💕

Soruyor zaen kaç kilosun diyee :rolleyes: :rolleyes:
2 ayda filan geliyormuş zaten
Abla biraz psikolojik bir yorgunluğum vardı, birde buraya çok çok giriyordum azıcık dünyaya döneyim dedim ama bu seferde Instagram da takıldım amaaannn o vakit döneyim dedim.
Teşekkür ederim iyiyim... 💕💕
Olsun sen iyi olda önemli olan o zaten.
Sosyal medya böyle işte,en güzeli kullanmamak çok oyalıyor demi oda.,
Zaten bana yasak özellşkle tweteerr seni mapısatan toplamaylım diyorlar kızım ve damat özellikle :mapus::mapus::KK53:

Soruyor zaen kaç kilosun diyee :rolleyes: :rolleyes:

2 ayda filan geliyormuş zaten

Olsun sen iyi olda önemli olan o zaten.
Sosyal medya böyle işte,en güzeli kullanmamak çok oyalıyor demi oda.,
Zaten bana yasak özellşkle tweteerr seni mapısatan toplamaylım diyorlar kızım ve damat özellikle :mapus::mapus::KK53:
Evet evet ablam çok zor maalesef ... İki çocukla dışarıda aktif olamayınca işte sosyal medya oradan oraya...

Aman ablam dikkat et, boş ver sanki konuşuyoruz da ne oluyor 😞

Evet evet ablam çok zor maalesef ... İki çocukla dışarıda aktif olamayınca işte sosyal medya oradan oraya...

Aman ablam dikkat et, boş ver sanki konuşuyoruz da ne oluyor 😞
Evdede olunca sosyal medya kurtrıcı oluyor.
Zaten yok bende olursada sonu ne olur bilmiyorum hiç dikkat ermek lazım gözümde başka bir yer varda eşim yok diyor.
Kutlamak için soruyordur:p
Neler yapıyon diyor çok tatlııı varya

76FA62C6-EFD8-4AFD-BBA4-F94F0EB094DD.jpeg

Çarşıya uzağız sanıyodum hep, meğer değilmişiz. Gittim dolaştım geldim anca bu kadar olmuş. Ben de sanıyorum kesin 10 bine yaklaştım 🤦🏻‍♀️ :KK70:
Jenna16 Jenna16

Benim bu kadarla bile canım çıktı, uzun kollu giymiştim hava cok sıcakmış piştim 😰

Akşam çıkar biraz da sitenin bahçesinde yürürüm bebişim, zamanla çoğaltırım 🥴
Başladın ya,gerisi gelir bebişim :KK60: Eve girdim şimdi, uyuyana kadar kaç olacak bakalım:)

X