Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Müdahale edemeyince çok korkutucu ,Allah korusun yangın,sel olsa göz görür,müdahale etmeye çalışır insan, depremde öyle kalıyor ,çok acayip
Aynen kuzuya valla çocuk uyuyordu eşim alalım çıkalım dedi ben olduğum yerde kaldım Oylece çünkü ilk kez öyle çok hissettim ,gerçekten çok doğru söylediklerin ve acayip etkilendim otururken sallanır gibiyim o zamandan bu zamana

Sen kadınsan biz neyiz yav

Bugün hem açmaya çalışıyorum hem söyleniyorum, böyle bir yemek niye var diye
Ya ben yemek yapmaya çok meraklıyım.Ben yemek yapmadan duramam.Yıllarca gurbette tek kalınca mecburen hızlanıyorsun.Birde çok hızlıyımTabi bu iyi bir şey değilHayat üstümden nasıl geçmiş onu gösteriyor.
Ondan yemek yapmak çok basit

Kocaman masallah tüüüü tüü

O merak bende de var ya taa cocuklugumdan beri
Annemin basında dikilirdim hep napıyor nasıl yapıyor diye
Ama bir yandan da tatlı canımı üzemiyorum işte
Annem de senin gibiydi bu arada şuan ceremesini çekiyor, sen de öyle olma

Biz burda alıştık arada sallanmaya ,tahmin yapar olduk şu kadar,yok daha büyük diye Allah hepimizi korusun kuzuKorktuğumuza uğratmasin

Biz burda alıştık arada sallanmaya ,tahmin yapar olduk şu kadar,yok daha büyük diye Allah hepimizi korusun kuzuKorktuğumuza uğratmasin
Valla ben bikere ile böyle etkilendi isem sizi dusunemiyorum Ozaman kuzu valla Allah yardımcınız olsun amin kuzum aminnn su mübarek günlerde

Ben hayatım boyunca hep mutfağa ilgiliydim.
Yufka açmayı becerememe rağmen ilk midye baklava denemem efsane olmuştu.

Şimdi de 40 kat baklava yapmaya taktım
Maşallah
Yani ben açabiliyorum yufka aslında ama açılmışları tercih ediyorum
Baklava yapmayı da öğrenip bir daha yapmam muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…