Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Müdahale edemeyince çok korkutucu ,Allah korusun yangın,sel olsa göz görür,müdahale etmeye çalışır insan, depremde öyle kalıyor ,çok acayip 🙄🙄🙄
Aynen kuzuya valla çocuk uyuyordu eşim alalım çıkalım dedi ben olduğum yerde kaldım Oylece çünkü ilk kez öyle çok hissettim ,gerçekten çok doğru söylediklerin ve acayip etkilendim otururken sallanır gibiyim o zamandan bu zamana ☹️

Sen kadınsan biz neyiz yav :KK53:

Bugün hem açmaya çalışıyorum hem söyleniyorum, böyle bir yemek niye var diye :KK70:
Ya ben yemek yapmaya çok meraklıyım.Ben yemek yapmadan duramam.Yıllarca gurbette tek kalınca mecburen hızlanıyorsun.Birde çok hızlıyım🤣Tabi bu iyi bir şey değil🤷🏻‍♀️Hayat üstümden nasıl geçmiş onu gösteriyor.
Ondan yemek yapmak çok basit🤣

Ya ben yemek yapmaya çok meraklıyım.Ben yemek yapmadan duramam.Yıllarca gurbette tek kalınca mecburen hızlanıyorsun.Birde çok hızlıyım🤣Tabi bu iyi bir şey değil🤷🏻‍♀️Hayat üstümden nasıl geçmiş onu gösteriyor.
Kocaman masallah tüüüü tüü🤩🤩🤩

O merak bende de var ya taa cocuklugumdan beri😍
Annemin basında dikilirdim hep napıyor nasıl yapıyor diye 😁
Ama bir yandan da tatlı canımı üzemiyorum işte 🤣
Annem de senin gibiydi bu arada şuan ceremesini çekiyor, sen de öyle olma 🥺

Aynen kuzuya valla çocuk uyuyordu eşim alalım çıkalım dedi ben olduğum yerde kaldım Oylece çünkü ilk kez öyle çok hissettim ,gerçekten çok doğru söylediklerin ve acayip etkilendim otururken sallanır gibiyim o zamandan bu zamana ☹️
Biz burda alıştık arada sallanmaya ,tahmin yapar olduk şu kadar,yok daha büyük diye :ukala: Allah hepimizi korusun kuzu♥️Korktuğumuza uğratmasin

Biz burda alıştık arada sallanmaya ,tahmin yapar olduk şu kadar,yok daha büyük diye :ukala: Allah hepimizi korusun kuzu♥️Korktuğumuza uğratmasin
Valla ben bikere ile böyle etkilendi isem sizi dusunemiyorum Ozaman kuzu valla Allah yardımcınız olsun ☹️ amin kuzum aminnn su mübarek günlerde 🤲😘

Ben hayatım boyunca hep mutfağa ilgiliydim.
Yufka açmayı becerememe rağmen ilk midye baklava denemem efsane olmuştu.:bicak:

Şimdi de 40 kat baklava yapmaya taktım:hamarat:
Maşallah 😍
Yani ben açabiliyorum yufka aslında ama açılmışları tercih ediyorum :KK53:
Baklava yapmayı da öğrenip bir daha yapmam muhtemelen :KK53:

X