2022 MAYIS TRANSFER SONRASI DAYANAMAYIP TEST YAPANLAR :)

Amin yok bn gun degistikce artiomi acaba belirti die bi kez daha sormak istedim nasip artik ne diyim

Merhaba kızlar benım 28 mayıs transfer c. Tesi gunu 5.embırıyosu ben 7 haziranda betahcg yaptırdım yani 10 gun olmus tu 102.4 cıktı dr pozıtıf dedı perseöbe 9 hazıran bur daha kan verıcem o zaman netleşecek rabbim hepımıze saglıkla ve zamanında kucağımıza almak nasip etsin amin

35dilo26 ben henuz yapmadim zaten evet kac gundur formda heryere. Bakiyorum aslinda bakmamak daha iyi ama 5.gun embriyosuyla en erken 6 gunde millet ögrenebiliyomus 4.gunden bile cikan varmis tabi cirf embriyosu var . Cogu 5 6 gun. Aklimi karistirip çelmiyo degil hani ama erken gebelik testik yok iki tane normal test var gerci normallede cikabiliomus bilmiyorum henuz beklicem belki bi tanesini cuma yada cumartesi yaparim , kasik ağrısı bel ve azda olsa göğüs hassaslığı var ama kasik agrim hic kesinlemedi nediren yok oldu beni supheye sokanda bu bakalim nolcaksa

Ben dr gızlı 6 gun kan testi ve idrar yaptım. İdrarda ikinci silik tı cızgı ama kan da 19 cıktı ordakı dr hamilesin dedı ama gidişat ıcın gununu bekle dedı cok zor ve sabırsız bır surec

Ben dr gızlı 6 gun kan testi ve idrar yaptım. İdrarda ikinci silik tı cızgı ama kan da 19 cıktı ordakı dr hamilesin dedı ama gidişat ıcın gununu bekle dedı cok zor ve sabırsız bır surec
İdrar testini normal gebelik testi mi yaptiniz yoksa erken gebelikmi peki ve iyimi durumunuz inşallah

Amin yok bn gun degistikce artiomi acaba belirti die bi kez daha sormak istedim nasip artik ne diyim
He anladim canim gun hectikce evet kasiklarimda hafiften agrilar goroyor. Bugunde mesela kahverengi leke geldi. Oda yerlesme lekesiymis onun disinda bir belirtim olamdi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…