2022 MAYIS TRANSFER SONRASI DAYANAMAYIP TEST YAPANLAR :)

Tedavi gerektırmıyomus. Cok beklemeden tekrar hamile kalabilirmsınız. Bu kromozon fazla olmasından ötürüruymus cnm
Kromozom fazla olmasından dolayı ise tedavi olmak lazım sanki 🙄
Allah korusun ya diğer donmuş embriyolarımda da genetik sorun varsa🙄
Benden genetik ve kan pıhtılaşma testleri istediler 5 temmuzda kan vericem randevun var. Bakalım ne çıkacak korkuyorum.
Bu gün hemşire arası beni nasıl oldun diye. Bana kimyasal da olsa gebe kaldın bu şekilde iyi düşünelim dedi

Merhaba
Benden genetik ve kan pıhtılaşma testleri istediler 5 temmuzda kan vericem randevun var. Bakalım ne çıkacak korkuyorum.
Bu gün hemşire arası beni nasıl oldun diye. Bana kimyasal da olsa gebe kaldın bu şekilde iyi düşünelim dedi
Merhaba bende genetik test yaptırmak istiyorum da hangi bölüme gidip test talep ediyorsunuz

Kızlar progestan fitil yaptığımız gebelik testlerini pozitif olarak etkiler mi???

Ben medıcalpark ta tup bebek tedavisi gordum ve gunde ıgne ler dahil 14 ılac ıcı yorum. Benım embriyom cipli genetik ayrıstırmalı hepsı yapıldı ondan sonra transfer oldu. Ben coraspin kullanıyorum yetmıyo gobegımden ıgne vuruluyorum lan sulandırıcı gobegım mor kam oturmuş artık vuracak yer arıyoruz her sabah 😔 ama olsun diyorum deger bı can var ıcımde 😊rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasıp etsin inşallah 🙏 😇

Slm arkadaşlar yeni üye oldum buraya bi kaç sorum olucaktı size ben ikinci defa tüp bebek denedim bugün benim 13 günüm 11 günumde kan testi yaptım negatif çıktı ilaçları bıraktım fakat daha hasta olmadım belimde ağrı var ve ara ara kasiklarimda sanci var ve henüz doktoruma gidemedim 15 günde yapsam değişir mi acaba durum yada tutmadı mı cidden 😥

X