2022 MAYIS TRANSFER SONRASI DAYANAMAYIP TEST YAPANLAR :)

Zaten tam anlamıyla allha bi teslimiyet olsa bu kadar stres sıkıntı yapmıycam. Hep dua çok dua ediyorum ama yine de jcinin bir yanı tuhafhislerle dolu. İnşallah Allah hepimize mucizesinj kolaylaştırır ve tattirir

Canım ilk 3 Gün bende yoğun kasık ağırı bel ağrısı ve vajinada adet olacakmışım gibi batmalar hissettim sonrasında bu ağrılar bitmeye başladı rada hafif hafif geliyor ben bunları hep adet olacak diye yordum belki tutundu bilmiyorum. Allah inşallah güzel gününe güzel haber getirir

Zaten tam anlamıyla allha bi teslimiyet olsa bu kadar stres sıkıntı yapmıycam. Hep dua çok dua ediyorum ama yine de jcinin bir yanı tuhafhislerle dolu. İnşallah Allah hepimize mucizesinj kolaylaştırır ve tattirir
Bn diorum ya kndimi paralardim bildigim aglama krizleri fln bi gun dedimki daha yumurta toplama işlemi olmamisti salicam aglayinca stres yapinca bisi olmuoki kndime zarar hatta transfer günü bide ben 4 sene bu ani bekledim nie heycanim yok die dusunuyodum sal cidden olumlu olumsuz 15 gunde olsa bizimle bebislerimiz tadini cikar bak o kadar zamaninda üzüldüm ki esim bile dio tepkimi belli etmeye korkar oldum

İnşallah tutunur hepimiz hak ediyoruz umarim belirtili belirtisiz bizimledir bebislerimiz dua ediyorum cümlemize

Kızlar testi en erken on gün önceye atmalarının nedeni opuya girmeden ovitrelle gibi çatlatma iğnesi vuruluyoruz onun etkisi 10-14 gün geçmiyor bthgc hormonu salgıladığı için 5.gün emriyosu ise transferden sonra 5 günde sayarsak çıkan pozitifler iğne etkisi olabilir benim 3.günüm öylesine test yapayım dedim silik çizgi çıktı 5.gün emriyosu benimde umarım o çift çizgiler doğrumuz olur:))

Canim benimkide 5. Gun emriosu catlatma ignesi olmadim. 6. Gun erken testlerden yaptim.silik.cikti. ben doktoruma kullandigim ilaclardan olabilirmi ignelerden falan dedigimde onlar hcg yi yukseltmez dedi. Suan elhamdülillah 5. Haftanin icindeyim. Allahim herkese nasip etsin tabi ama yinede tavsiyem tabiki yapmak isteyenler 7. Gunden once yapmasin. 5. Gun emriyosu olanlar icin gecerli tabi nacizane fimrim::))

Evet sonuç pozitif gözünüz aydın :) yine fe kan testi yaptırın mutlaka

Canım dondurulmuş emriyomuydu seninkisi Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al inşallah 9.gün ile bu günün testini ekliyorum bi bakarmısın bu gün test daha koyu geldi bana

Eklentiler

• 20220607_115157.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 223
  • 20220606_215822.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 223
Ben ankara sehir hastanesi nde oldum cok güzel insanlar var cidden doktorlarda cok iyi. Tutarsa ne mutlu tutmazsa yine oraya devam edicem

Bi belirti oldumu kasik agrisi vs fln merak ediyorum hayirli olsun inşallah sağlıkla hayırlı kucağına almayi nasip etsin rabbim

Ay ne güzel inşallah bebisin seninledir sizinde belirtiniz varmiydi bnmde 5. Gun embriyosu inşallah pozitif leri cogaltiriz 3 Haziran'da transfer yapıldı banada

Ay ne güzel inşallah bebisin seninledir sizinde belirtiniz varmiydi bnmde 5. Gun embriyosu inşallah pozitif leri cogaltiriz 3 Haziran'da transfer yapıldı banada
Canım kasık ağrısı ince sızlama oluyor bazen birde ara ara göğüs sızlaması var hemen hemen aynı günler transferimiz ama yumurta toplamadan önce çatlatma iğnesi olmuştum onun etkisi değildir umarım benimkide 5.gün emriyosuydu inşallah bu yolda isteyen herkesin emekleri boşa çıkmaz:)

Bnmde kasik agrisi gün içinde çoğunlukla var göğüsler az Hassas bilmiyorum bnmki dondurulmuş oldugu icin catlatma ignesi yok elimde iki tane test var ama normal erken gebelik testi degil zaten 8. Gunu beklicem adetimde yakin tedirginim .ssenin kacinda transfer oldun?

Canım bende 4.ünde oldum sabah 8 de o yüzden o günüde saydım 4.gün olarak inşallah bebişlerimiz bizimledir❤

Evet sonuç pozitif gözünüz aydın :) yine fe kan testi yaptırın mutl

Canım dondurulmuş emriyomuydu seninkisi Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al inşallah 9.gün ile bu günün testini ekliyorum bi bakarmısın bu gün test daha koyu geldi bana
Evet canim dondurulmus embriyoydu.seninkide sanki evet biraz daha koyu cikmis ama istersen birde erken gebelik testinden yaptir onda daha net cikiyor. Bunlarda gozukmeyebiliyor cunku.seninkide kan testine az kalmis aslinda istersen kan testini bekle kesin sonuc alirsin canim insallah sende hayiisi ile hamissindir

Bi belirti oldumu kasik agrisi vs fln merak ediyorum hayirli olsun inşallah sağlıkla hayırlı kucağına almayi nasip etsin rabbim
Amin canim tsk ederim . Yok canim bende oyle kasik agrisi falan hissetmedim acikcasi. Sadece goguslerim sisti baya. Simdi yeni yeni biraz arada bir gobisimin icinde cok hafif agriciklar oluyor okadar baska bi belirtim yok acikcasi. İnsallah Rabbim anada nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…