2022 MAYIS TRANSFER SONRASI DAYANAMAYIP TEST YAPANLAR :)

Amin canim tsk ederim . Yok canim bende oyle kasik agrisi falan hissetmedim acikcasi. Sadece goguslerim sisti baya. Simdi yeni yeni biraz arada bir gobisimin icinde cok hafif agriciklar oluyor okadar baska bi belirtim yok acikcasi. İnsallah Rabbim anada nasip etsin 🤲
Amin yok bn gun degistikce artiomi acaba belirti die bi kez daha sormak istedim nasip artik ne diyim 😊

Transfer 6.günüm sizce ? Dondurulmuş 5.gün embriyosu

Eklentiler

• 11C5E752-296F-4498-9CFD-6D41FE9CD7F4.jpeg
    11C5E752-296F-4498-9CFD-6D41FE9CD7F4.jpeg
    102,2 KB · Görüntüleme: 243
Merhaba kızlar benım 28 mayıs transfer c. Tesi gunu 5.embırıyosu ben 7 haziranda betahcg yaptırdım yani 10 gun olmus tu 102.4 cıktı dr pozıtıf dedı perseöbe 9 hazıran bur daha kan verıcem o zaman netleşecek rabbim hepımıze saglıkla ve zamanında kucağımıza almak nasip etsin amin 🙏 😇

Bende anlamadim zaten ne zaman saycaz die o yuzden sordum 3 Haziran'da transfer yapilda 17 de test yap dedi ilk gunden sayiyo doktor . garip 5 gun embiriyosu internette arastirdigim kadariyla 48 saatte yerlesio ve bthc mi ne onu salgilamaya basliyomus kanda yani en erken ögrenme 5.gun embiriyosuymus ha yanilma payi ve gec yerlesme de olabiliyo oyuzden 7.8 . Gun en iyi zaman dio herkez garip geldi esim daha simdiden test yapma diyo 17 ne kadar ben nasil dayaniyim o kadar sey okudum bide bakalim ya belirtide herkezinki farkli kimi 4. Gun kimi 8.gun basliyomus senin belirtin varmi az cok ? İnsallah pozitif görürsün erkenden ama idrar testlerine cok guvenme cok erken bi 7 8. Gunu bekleseyedin az kalmis zaten .

35dilo26 35dilo26 ben henuz yapmadim zaten evet kac gundur formda heryere. Bakiyorum aslinda bakmamak daha iyi ama 5.gun embriyosuyla en erken 6 gunde millet ögrenebiliyomus 4.gunden bile cikan varmis tabi cirf embriyosu var . Cogu 5 6 gun. Aklimi karistirip çelmiyo degil hani ama erken gebelik testik yok iki tane normal test var gerci normallede cikabiliomus bilmiyorum henuz beklicem belki bi tanesini cuma yada cumartesi yaparim , kasik ağrısı bel ve azda olsa göğüs hassaslığı var ama kasik agrim hic kesinlemedi nediren yok oldu beni supheye sokanda bu bakalim nolcaksa 😊

35dilo26 35dilo26 ben henuz yapmadim zaten evet kac gundur formda heryere. Bakiyorum aslinda bakmamak daha iyi ama 5.gun embriyosuyla en erken 6 gunde millet ögrenebiliyomus 4.gunden bile cikan varmis tabi cirf embriyosu var . Cogu 5 6 gun. Aklimi karistirip çelmiyo degil hani ama erken gebelik testik yok iki tane normal test var gerci normallede cikabiliomus bilmiyorum henuz beklicem belki bi tanesini cuma yada cumartesi yaparim , kasik ağrısı bel ve azda olsa göğüs hassaslığı var ama kasik agrim hic kesinlemedi nediren yok oldu beni supheye sokanda bu bakalim nolcaksa 😊
Ben dr gızlı 6 gun kan testi ve idrar yaptım. İdrarda ikinci silik tı cızgı ama kan da 19 cıktı ordakı dr hamilesin dedı ama gidişat ıcın gununu bekle dedı cok zor ve sabırsız bır surec

Ben dr gızlı 6 gun kan testi ve idrar yaptım. İdrarda ikinci silik tı cızgı ama kan da 19 cıktı ordakı dr hamilesin dedı ama gidişat ıcın gununu bekle dedı cok zor ve sabırsız bır surec
İdrar testini normal gebelik testi mi yaptiniz yoksa erken gebelikmi peki ve iyimi durumunuz inşallah 🤲

Amin yok bn gun degistikce artiomi acaba belirti die bi kez daha sormak istedim nasip artik ne diyim 😊
He anladim canim gun hectikce evet kasiklarimda hafiften agrilar goroyor. Bugunde mesela kahverengi leke geldi. Oda yerlesme lekesiymis onun disinda bir belirtim olamdi canim

X