2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Bende aynı düşünceyle Bülent hocayla görüşmüştüm canım çok moral vermişti Allah var ama iyi ki de başlamamışım Zeki hocayla henüz tedaviye başlamadık ama 3 aydır her şekilde yardımcı oluyor saat farketmeksizin anında cevap alıyorsun birdaha düşünürsen kesinlikle Zeki hocayı tercih et inşallah gerek kalmaz da
Aynen cnm sonuçta sebeni öğrenmek en doğal hakkın ama maalesef 1 yıl da 3 kere gittim Bülent hoca ya banada çok güven vermişti benim yalnızca morelimi bozan ilgisizlikleri sanki başka bir dr hastasiymisim gibi muamele görmek oldu

Son düzenleme:
Canım çok üzüldüm. Aynı gün olmasa da dönüş yapıyor Bülent Bey.
Merhaba cnm biz seninle özelden de yazismistik seninde negatif sonuclanmisti Bülent hoca da tedavi oluyordun 🙂 bugün stresten dikat edemedim nasılsın sen ara vermiştin galiba öyle konusmustuk 😊

Aynen cnm sonuçta sebeni öğrenmek en doğal hakkın ama maalesef 1 yıl da 3 kere gittim Bülent hoca ya banada çok güven vermişti benim yalnızca morelimi bozan ilgisizlikleri sanki başka bir dr hastasiymisim gibi muamele görmek oldu
Ya evet iyi bir doktor gerçekten ama biraz sallamıyor gibi tavırları var canım

Ahhh

inşallahhh 4 yumurta da yeter, yeter ki sağlıklı olsun ama daha zamanında var belki çıkar bir iki tane daha ben yarın akupunktura başlıyorum sana da tavsiye ederim tüp bebek sürecinde çok etkili ☺️
Merhaba tedaviniz inşallah olumlu sonuçlanır.
benimde düşük amh var bir negatif tüp bebek tedavim var nisanda tekrar başlayacağım. akupunktura bende gidiyorum iğneleri yapmaya başlayınca gidilmesinde sakınca olur mu acaba. psikolojik olarak iyi geliyor bana .

benimde düşük amh var bir negatif tüp bebek tedavim var nisanda tekrar başlayacağım. akupunktura bende gidiyorum iğneleri yapmaya başlayınca gidilmesinde sakınca olur mu acaba. psikolojik olarak iyi geliyor bana .
İnşallah hepimiz olumlu sonuçlar alırız canım 🤲🏻 Hayır tüp bebek öncesinden başlayıp tüp bebek sürecinde de gidebilirsin bende öyle yapıcam zaten onu ayarlıyorlar canım transfer öncesi ve transfer sonrası da gidiyorsun mutlaka bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor

Amh kaç bu arada canım

Amh kaç bu arada canım
yaş 37 olacak amh 0.63 1 ay sonra başka bir yere ölçtürdüm 0.27 oldu.
nisan adetinde başlayacağım tekrar rahim filmi çektirdim iyi çıktı.

bülent tıraşa gideceğim . çok kafam karışmıştı . büyük ihtimalle prp önerir.

Evet yaptırdım kasım ayında sayıda bi artış olmadı geçen ayki yumurtanın birisi kiste döndü henüz tedaviye başlamadık
merhaba
bende bu ay baslayacaktım .
bir negatıfım var ekim 2021 den.
hoca baktı dedı kı 3 folikül var ama bır tane gecen aydan kalma 15 mm lık yumurta var..
bunu takıp edelım kendı catlayacak mı ? bu şekilde tedavıye başlayamayız dedi.

gecen aydan kalan yumurta ne demek arkadaslar ?? başına gelen varmı

merhaba
bende bu ay baslayacaktım .
bir negatıfım var ekim 2021 den.
hoca baktı dedı kı 3 folikül var ama bır tane gecen aydan kalma 15 mm lık yumurta var..
bunu takıp edelım kendı catlayacak mı ? bu şekilde tedavıye başlayamayız dedi.

gecen aydan kalan yumurta ne demek arkadaslar ?? başına gelen varmı
Merhaba evet benimde öyle oldu çatlamadığı için kalıyor benimki 25 cm olmuş en aon gittiğimde yani 2.adette divina aryı çatlatma iğnesi yazdı

Merhaba evet benimde öyle oldu çatlamadığı için kalıyor benimki 25 cm olmuş en aon gittiğimde yani 2.adette divina aryı çatlatma iğnesi yazdı
benı yarın muayeneye cagırdı catlamısmı bakacak
eğer catlarsa ne olacak onuda bılmıyorum bakalım yarın gıdınce ogrenıcem

Santim yazmışım milim yani 25 mm :)) çatlarsa iyi olur aksi halde kiste dönüşme ihtimali var
peki çatlamış olursa eğerki yarına kadar arkadan gelen 3 tanenın sansı olur mu ?
ilaca baslamadık bu ay

bırde bana bıesteron kullan dıyor doktor ama aşırı baş ağrısı yapıyor ve 5 ay oldu hıcbır işe yaramadı

peki çatlamış olursa eğerki yarına kadar arkadan gelen 3 tanenın sansı olur mu ?
ilaca baslamadık bu ay

bırde bana bıesteron kullan dıyor doktor ama aşırı baş ağrısı yapıyor ve 5 ay oldu hıcbır işe yaramadı
Diğer 3 tane kaç mm eğer küçükse 15 mm olan çatladığında onlarıda çatlatma ihtimali olabiliyormuş. Dr bana istersen tedaviye başlayabiliriz dedi bende önceki tedavilerimden böyle bir durumun diğer yumurtaları etkilediğini bildiğimden böyle olabilir mi diye sordum evet olabilir ama olmayadabiliyor dedi. Bende riske atmak istemedim tedaviyi başlatmadım. Sonuçta maddi manevi yıpratıcı bir süreç oluyor.

Diğer 3 tane kaç mm eğer küçükse 15 mm olan çatladığında onlarıda çatlatma ihtimali olabiliyormuş. Dr bana istersen tedaviye başlayabiliriz dedi bende önceki tedavilerimden böyle bir durumun diğer yumurtaları etkilediğini bildiğimden böyle olabilir mi diye sordum evet olabilir ama olmayadabiliyor dedi. Bende riske atmak istemedim tedaviyi başlatmadım. Sonuçta maddi manevi yıpratıcı bir süreç oluyor.
BENIM OCAK AYINDA DA GELİŞEN 3 FOLİKÜL VE BIR 16 MM VARDI.
HOCA YINE 6 GUN SONRA GEL ARKADAKILERE BIR BAKALIM DEDİ.
NİTEKİM KORONA OLDUK VE GIDEMEDIK :)
BİZDE NAGATIOFE DONUNCE EVE YAKIN BIR HASTANEDE EN AZINDAN GIDELIM BAKALIM NE OLMUS O MINIKLERE EN AZINDAN GÜN KACIRMASI OLMASIN DURUYORLARSA ILISKI OLUR DIYE GITTIK.
BAKTIKKI 16 MM CATLAMIS ARKADAN GELILEN 2 FOLİKÜLDEN BİRİ 19 MM - BİRİ 16 MM OLMUS. ORDAKI DOKTOR ILISKI GUNU VERDI AMA TUTMADI TABIKI..
BEN MERAK EDIYORUM MESELA O YUMURTALAR DOKTORUM BAKSAYDI BELKIDE ILACSIZ OLUSMUS IKI YUMURTA MM LER IYI TOPLAYABILIRDI ASLINDA ?

BELKİ BU AYDA AYNISI OLABİLİR MESELA YARIN BUYUK BASKA 2 FOLIKUL GÖRÜRSE SORUCAM HOCAM TOPLAYALIM DICEM.

BİZDE NAGATIOFE DONUNCE EVE YAKIN BIR HASTANEDE EN AZINDAN GIDELIM BAKALIM NE OLMUS O MINIKLERE EN AZINDAN GÜN KACIRMASI OLMASIN DURUYORLARSA ILISKI OLUR DIYE GITTIK.
BAKTIKKI 16 MM CATLAMIS ARKADAN GELILEN 2 FOLİKÜLDEN BİRİ 19 MM - BİRİ 16 MM OLMUS. ORDAKI DOKTOR ILISKI GUNU VERDI AMA TUTMADI TABIKI..
BEN MERAK EDIYORUM MESELA O YUMURTALAR DOKTORUM BAKSAYDI BELKIDE ILACSIZ OLUSMUS IKI YUMURTA MM LER IYI TOPLAYABILIRDI ASLINDA ?

BELKİ BU AYDA AYNISI OLABİLİR MESELA YARIN BUYUK BASKA 2 FOLIKUL GÖRÜRSE SORUCAM HOCAM TOPLAYALIM DIC

BELKİ BU AYDA AYNISI OLABİLİR MESELA YARIN BUYUK BASKA 2 FOLIKUL GÖRÜRSE SORUCAM HOCAM TOPLAYALIM DICEM.
Adetin 2.3.günü olması gerekiyor ama tedaviye başlamanız için bazen 4. günde olabiliyor. İnşaallah hayırlısı. Siz nereye gidiyorsunuz? Dr.kim?

X