2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Merhaba tekrar arkadaşlar yarın opu var biliyorsunuz dün doktorum kan almıştı progesteron bakmak için 1.16 çıkmış nasıl sizce bir sorun yoktur degilmi kaç olmasi lazım normalde ilk defa kan verdim tedavinin basından beri
Canim bana da bakildi sonucum evde, eve gidince bakar soylerim sana

Bizede hiç şimdiye kadar öyle bişey demediler ben anestesiziz oldum( 1 yumurta olunca😥😬 ) ama.yine de aç gel dediler . De eşime öyle ne aç gel nede perhiz yap dyen olmadı
Ay benimde 2 yumurtaydi anestezili oldu. Her seferind3 çok etkiliyor beni kusmaktan geberiyorum :) sizin ned3n tek yumurta amh mi düşük. Ben erken menapozum 🤦‍♀️

Ben artık aşina oldum sanırım opu sonrası çıkıyorum bıraksalar 10 km koşar halde😁

Ay benimde 2 yumurtaydi anestezili oldu. Her seferind3 çok etkiliyor beni kusmaktan geberiyorum :) sizin ned3n tek yumurta amh mi düşük. Ben erken menapozum 🤦‍♀️
Amh düşük canım erken menopoz riski var dedi hayırlısı artık onda emek onca zaman madidyati saymıyorum bile hepi topu 1 yumrta oda tutmuyor zateb hayırlısı bakalım

Bn Şubat ayında tedaviye başladım ve benden 8 yumurtta toplandı.2 Mart'ta 5.gun embriyosu transferi oldum bugünde 8.gunum yaşım bu arada 27 ve bn iki tane koydurdum inşallah hepimizin sonucu pozitif çıkar rabbim hayırlı olanı yazsin

Amh düşük canım erken menopoz riski var dedi hayırlısı artık onda emek onca zaman madidyati saymıyorum bile hepi topu 1 yumrta oda tutmuyor zateb hayırlısı bakalım
Benimde öyle. 1 folikul görünüyor oda büyümüyor 1 sefer büyüdü 5 ayda oda da toplandı içi boş cıktı. Kısmet nasibimizde ne varsa onu yaşayacağız allahın izni ile. Hakkımızda hayırlısı olsun

Bn Şubat ayında tedaviye başladım ve benden 8 yumurtta toplandı.2 Mart'ta 5.gun embriyosu transferi oldum bugünde 8.gunum yaşım bu arada 27 ve bn iki tane koydurdum inşallah hepimizin sonucu pozitif çıkar rabbim hayırlı olanı yazsin
Hayırlı sonuçlar al inşallah canım bende 27 yaşındayım bu ay adetimle başlıyorum tedaviye. Sen nerde yaptırıyorsun sorun neydi?

Kaç embriyo oluşmuştu sizde

Kızlar tüp bebek hakkında merak ettiğim bir şey var transfer öncesi progestron bakılıyor mu bakılıyorsa kaç olması bekleniyor birde rahim kalınlığı ölçülüyor mu onun kaç olması bekleniyor.gebe kalanlarınbelirtileri nasıl

Sekiz yumurtanın sekizide oluştu ama dondurmaya elverişli olmadığı için dondurulamadi

Hayırlı sonuçlar al inşallah canım bende 27 yaşındayım bu ay adetimle başlıyorum tedaviye. Sen nerde yaptırıyorsun sorun neydi?
Amin kuzum hepimizin hakkinda hayırlısı olsun bn Pamukkale üniversitesi nde yaptırdım cihan kabukcu hocama stres yapma bn bu kez nedense çok sakindim belki rabbim bunu sağladı bilmiyorum inşallah emek veren herkesin yüzü güler

X