2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Sevindim senin adına bende Adanalıyım ama görev gereği elazığdayız Diyarbakır bahçeciye gideceğim bende
Yakın zamanda Mardin’den gitti bir arkadaşım pozitif sonuç aldı hem de 3. Gün embriyosu darısı başınıza

Bana bir kutu kullan sadece dedi yanında quenzim ve folikasit verdi şimdi hepsini kullanıyorum bitmek üzere bitince tedavi başlayacak zaten. Inşallah etkisini görürüm çünkü hepi topu.1 yumurta kalıyor orta kalite oda olmazsa naparim ben

Hiç sorun yokken embiroynun tutunmamasina ne demeli peki embiryonun zarı kalın olursa zarı delip rahme tutunamıyormuş sanirim iyle bişey okudum.internte doğru yalan bilemem artik transfer edilmeden embiriyonun zarı delinmesi veya kenarından çizik yapılırsa rahme tutma orani artarmış diye yazıyordu. Acaba benim doktor veya embiriyologlar bu yöntemi neden yapmiyolar tabi eğer böyle bir yöntem varsa hacettepe kötü bir hastane de değil ki yada yapmalarına rağmen yine de tutmuyor mu ayy kafam çok karışık beynimin içindeki sesleri susturamiyorum

10 tane gördüyse ilaçlarla birlikte daha fazla büyür bence şükret iyi yumurtan varmış bizim amh düşük 4-5 çıksa şükrediyoruz canım iyi olur inşallah tedavin
Benim ilk tedavide daha fazla bile satmışlardi ama toplama günü çatlayan yumurta vardı ve 3 tane çıktı korkuyorum o yüzden bugün yeniden kontrolüm var bakalım ne çıkacak

Sizin gibi yapıp sonra bütün embriyoları başka yerde çözdürüp 5.gune kaliteli embriyo elde edip Transfer olan arkadaşım var ve şimdi gebe çok şükür

Benim ilk tedavide daha fazla bile saymışlar di 1t tane falan ama toplama günü çatlayan yumurta vardı ve 3 tane çıktı korkuyorum o yüzden bugün yeniden kontrolüm var bakalım ne çıkacak.

Benim ilk tedavide daha fazla bile satmışlardi ama toplama günü çatlayan yumurta vardı ve 3 tane çıktı korkuyorum o yüzden bugün yeniden kontrolüm var bakalım ne çıkacak
İnşallah kaliteli yumurtaların olsun hepimizin buna ihtiyacı var canım sayı çok önemli değil 20 tane olup hiç kaliteli olmayan da var 2-3 tane olup ikiz hamile kalan da sağlıkla kavuşalım inşallah yavrularımıza

amin inşallah

İyi akşamlar kızlar bende 3 martta dondurulmuş 2 embriyo transferi oldum bakalım 14 Mart test günüm uzun zamandır buralara girmiyordum bi girdim karşıma direk siz çıktınız
ayyy bızımlede paylas olurmuuu..
sevınclı haberlere cooook ıhtıyacımız varr..
beklıyor olacagım :) biizat yazımı cevaplayın hatta kacırmamak ıstemem mutlu anı..

İyi akşamlar kızlar bende 3 martta dondurulmuş 2 embriyo transferi oldum bakalım 14 Mart test günüm uzun zamandır buralara girmiyordum bi girdim karşıma direk siz çıktınız
benımde 2 adet dondurulmusum var.

dondurulmusta işlemler nasıl ılerlıyor bıraz bılgı verırmısınız :)

ne zaman transfer edılıyor hangı gun . kullanılan ılaclar vs vs

Sizin gibi yapıp sonra bütün embriyoları başka yerde çözdürüp 5.gune kaliteli embriyo elde edip Transfer olan arkadaşım var ve şimdi gebe çok şükür
BİZİMKİLER ISRARLA 5.GÜNE GOTURMICEZ DIYORLAR.
KAFAM COK KARISIYOR BU SEBEPLE.

ANNE RAHMINDE BUYUSUN BUYUYECEKSE DIYORLAR

benımde 2 adet dondurulmusum var.

dondurulmusta işlemler nasıl ılerlıyor bıraz bılgı verırmısınız :)

ne zaman transfer edılıyor hangı gun . kullanılan ılaclar vs vs
adet olunca muayeneler başlıyoru estrofem ve progestan iğne yada fitil başlanıyor aşşağı yukarı adetın 12-15. günü taransfere çağırıyorlar derğerler normalse tarnsfer için sıkışık olman gerekıyor rahım dikleşiyor ve konumu doğru bir poziyona geldiği için ama aşşırı sıkışma o da zor oluyor oncesinden 1,5 litre su için yarım saat 40 dkkada zaten istenilen sıkışıklığa gelirsin. tarnsferi yapıyorlar bazıları göntüsünü veriyor tansferden sonra embrıyonun isteyin belki verirler sizede . tarnsferden sonra 10-15 dk dinlenıp lavaboya çıkabilirsiniz diyorlar.

bende hacettepeye gidiyorum . başladım tedaviye bugün 2. muayenem vardı.

Ara ara E2 bakiliyormu tedavide bende sadece opunoncesi bakıldı şuan kaç yumurta görünüyor
boyutları farklı farklıydı aklımda tutamadım ama galiba solda 14.6 10.4 2 tane 8,9 2 tane af dedi sağda 2 tane 8,9 dedi gerisini hatırlamıyorum.toplama gününe kaç tane çıkar önemlisi o inşallah 5. güne güzel embrıyo elde edecek kadar gelsin yeterli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…