2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Bu prp sadece vajina içine kan bırakılıyor dimi yoksa farklı mı inşallah güzel sonuçlar alırsın
Şöyle işlemden bir yarım saat önce sizden kan alıyorlar o kan santrifüj ediliyor plazması ayrılıyor tekrar opu işlemi gibi sedasyonla yumurtalıklara veriliyor

Bundan tam bir sene önce Mart ayında ilk tüp bebek tedavime başlamıştım O zamandan beri uğraşıyorum Allah herkesin gönlündekini versin

Ben yaptırdım yarın opu işlemim var ve bu 3. Denemem olacak o nedenle sonucu objektif değerlendirip bildiririm
Inşallah güzel haberler alırsınız bizlerede umut olursunuz bebisinizide kucağınıza aldiginizi zamanları paylaşırsınız inşallah. Birde birşey sormak istiyorum prp yaptırdım dediniz yumurta sayınızda önceki aylara göre bir değişme oldumu yada olgun olan yumurta sayınizda

Bundan tam bir sene önce Mart ayında ilk tüp bebek tedavime başlamıştım O zamandan beri uğraşıyorum Allah herkesin gönlündekini versin
Amin cümlemizin gönlüne göre versin allah emeklerimizin karşılığını alırız inşallah allahın izniyle

Ya şöyle aslında oldu görüntü de daha iyiydi benim ilk 2 tedavimde hep 7 yumurta toplanmıştı hiç değişmiyordu rakam bu sefer görüntü de bir taraf 4 bir taraf 6 göründü ama ilaçlara eşit tepki vermediler yani 22 mm olan da oldu 15 mm de kalan da oldu herhalde yarın daha net bilgi veririm ama asıl sorun benim embriyolarım 3. Günde kalıyor hep kalitesini etkilerse belki 5. Görürler

Ya şöyle aslında oldu görüntü de daha iyiydi benim ilk 2 tedavimde hep 7 yumurta toplanmıştı hiç değişmiyordu rakam bu sefer görüntü de bir taraf 4 bir taraf 6 göründü ama ilaçlara eşit tepki vermediler yani 22 mm olan da oldu 15 mm de kalan da oldu herhalde yarın daha net bilgi veririm ama asıl sorun benim embriyolarım 3. Günde kalıyor hep kalitesini etkilerse belki 5. Görürler
Evet 5.güne giderse anlaşılır zaten kalite inşallah güzel giderler

Dediğim gibi bu sefer elimden gelen yapılması gereken herşey ikimize de yapılmış olacak eşim de tesa olacak yarın(azospermi olmamasına rağmen) ben elimden geleni yapıcam arkamı dönüp baktığımda ben çabaladım diyebilmek için, yeterli görmezlerse bir tur daha toplayacaklarmış ona da kabulüm ama buna rağmen olmadı denirse herhalde kendi Halime bırakırım kendimi

İnş herkesim tedavi seyri keyifle geçer ben her gittiğimde moodum değişiyordu bir seviniyor bir üzülüyordum söylenenlere Allah büyük o nasip ederse tabiki olacak inancım tam bu zamana kadar olmadıysa bizim için doğru zaman değildir demek lazım ne yapalım hayat devam ediyor

Inşallah bu sefer 5. güne gider güzel haberlerinizi bekliyoruz 😍

İyi akşamlar kızlar 😇 bende 3 martta dondurulmuş 2 embriyo transferi oldum bakalım 14 Mart test günüm uzun zamandır buralara girmiyordum bi girdim karşıma direk siz çıktınız😍

İyi akşamlar kızlar 😇 bende 3 martta dondurulmuş 2 embriyo transferi oldum bakalım 14 Mart test günüm uzun zamandır buralara girmiyordum bi girdim karşıma direk siz çıktınız😍
Maşallah ne güzel haberler inşallah pozitif sonucuda paylaşırsınız allah hepimize pozitif olduğumuzu ve bebislerimizi kucağınıza aldığımızida göstersin mart topigi hepimize sans getirsin inşallah

Bu arada nerede tedavi görüyorsunuz arkadaşlar ben istanbul buruksel tüp bebek merkezinde tedavi görüyorum

Maşallah ne güzel haberler inşallah pozitif sonucuda paylaşırsınız allah hepimize pozitif olduğumuzu ve bebislerimizi kucağınıza aldığımızida göstersin mart topigi hepimize sans getirsin inşallah
İnşallah hepimiz sağ Salim kucağımıza aldığımız günleri görürüz 🤲🏻 İkinici denemem bu ilki taze transfer olduğundan sanırım ağrı sızı bol bol vardı şimdi sadece bel ağrım var belirti aramayim diyorum ama olmuyor 😿

Ayyyy hadi çok güzel haberler al inşallahhhh heyecanla bekliyoruz 😍

X