2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Ay sormayın hergün çağırıyorlar, ayarla herkese ayrı dert anlat zor işler ya bir de seni para kapısı gören eczaneler işletmeler neyse dediğim gibi bunlar sebep olacaksa zaten olacaktır
EVEEETT IS YERINE SOYLEMEDEN OLMUYOR.HERKES OGRENDI .
BİRDE OLMADI TUTTU TUTMADI VAY İPTAL OLDU. NEDEN IPTAL OLDU O NE DEMEK BUNE DEMEK ?
YAHU SORMAYIN HICBISEY SORMAYIN BEN BISEY OLURSA SIZE HABER VERIRIM.
AKIL VEREN COK...

Bu tamamen Acıbadem’e özgü fiyatlar daha uygun mutlaka vardır hastanenin otoparkı bile paralı o yüzden tercih meselesi ama benim çok vaktim yok 37 yaşındayım ankarada tedavi gördüm 2 kez negatif oldu oradaki doktorum beni buraya yönlendirdi. Hatt takiplerimi normal yaptırsam bile 16 bin farkedecekti doktorum Bülent hocayı bırakma sen dedi. Ben de onu dinledim sanıyorum tüm süreç 100 bin olacak (vitamin+ilaç+prp+kan testleri+diğer ek işlemler) evet sonuç negatif de olabilir ki ben bunu iki kez yaşadım ama en azından arkamı dönüp baktığımda şunu demicem ben elimden geleni yaptım, sonra da önüme bakarım. Yaşım daha genç olsa farklı seçenekleri değerlendirirdim. Allah ol derse olacak işte öyle düşünüyorum
Bu arada yaşınızda sıkıntı yok .
Bana doktorlar yaşımı sorun yapmadı çok geç değil dedi bu yaşta bekar bürsürü arkadaşım var artık evlenme yaşı geç maalesef ben 33 yaşında evlendim.

Bu arada yaşınızda sıkıntı yok .
Bana doktorlar yaşımı sorun yapmadı çok geç değil dedi bu yaşta bekar bürsürü arkadaşım var artık evlenme yaşı geç maalesef ben 33 yaşında evlendim.
Doğrudur tabiki ama işte zaman aleyhimize gerçeği de var bir yandan benim annem 42 yaşında menopoz a girdi

İSTANBUL LİV HOSPİTAL BAHÇEŞEHİR ZİYA KALEM

AMİN ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH ALLAHIM ISTEYEN BU UĞURDA EMEK HARCAAYAN HERKESIN KUCAĞINI DOLDURSUN.

ÇOK ZOR GERCEKTEN MADDI MANEVI COK ZOR.
İLAÇ BULAMAMAK TA SIKINTI.
HERŞEY YA BAŞLI BAŞINA HERSEY COK ZOR :KK43:
Çok doğru söylüyorsun canım Allah yardımcımız olsun inşallah ne diyeyim ki 😔

Doğrudur tabiki ama işte zaman aleyhimize gerçeği de var bir yandan benim annem 42 yaşında menopoz a girdi
Bu ona bakmıyor. benim annem 42 yaşında hamile kaldı abim evleniyordu apar topar aldırdı ama bak bana ben erkenden yumurta sıkıntısı yaşadım. annem 52 yaşında menopoza girdi teyzelerimde ablam hiç sıkıntı yaşamadı.
sülalede tek benim. hiç alakası yok.

Bu ona bakmıyor. benim annem 42 yaşında hamile kaldı abim evleniyordu apar topar aldırdı ama bak bana ben erkenden yumurta sıkıntısı yaşadım. annem 52 yaşında menopoza girdi teyzelerimde ablam hiç sıkıntı yaşamadı.
sülalede tek benim. hiç alakası yok.
Doğrudur ya herkesin bir hikayesi var inş sizinde çok güzel keyifli bir tedavi süreciniz geçer Allah hepimize gülücüklerle güzel habet vermeyi nasip etsin

Bu tamamen Acıbadem’e özgü fiyatlar daha uygun mutlaka vardır hastanenin otoparkı bile paralı o yüzden tercih meselesi ama benim çok vaktim yok 37 yaşındayım ankarada tedavi gördüm 2 kez negatif oldu oradaki doktorum beni buraya yönlendirdi. Hatt takiplerimi normal yaptırsam bile 16 bin farkedecekti doktorum Bülent hocayı bırakma sen dedi. Ben de onu dinledim sanıyorum tüm süreç 100 bin olacak (vitamin+ilaç+prp+kan testleri+diğer ek işlemler) evet sonuç negatif de olabilir ki ben bunu iki kez yaşadım ama en azından arkamı dönüp baktığımda şunu demicem ben elimden geleni yaptım, sonra da önüme bakarım. Yaşım daha genç olsa farklı seçenekleri değerlendirirdim. Allah ol derse olacak işte öyle düşünüyorum
Bülent hoca prp konusunda ne diyot kaliteyi arttirir diyormu

Bülent hoca prp konusunda ne diyot kaliteyi arttirir diyormu
ARKADASLAR BIRDE SUNU ANLADIM.
HER HOCANIN YORUMU VE TEDAVII SEKLI FARKLI.

BİRİ DIYORK3 3.GÜN İYİ . BİRİ DIYORKI ASLA 3.KOYMAM 5.GÜNE GİTSİN.

BİRİ DIYORKI PRP GEREKSIZ ISLEM VE MASRAF VE HER KADINDA BASARI ORANI OLAN BIRSEY DEIL.
DİĞERİ DIYORKI OLURMU OYLE SEY PRP İYİDİR YAPALIM.

BIZI TICARET OLARAK KULLANIYORLAR.

TÜP BEBEGIN HER DETAYI HAKKINDA INCE BILGILERE SAHIP OLDUM BU SURECTE.

İÇİMİ ASLA KARAARTMAK ISTEMIYORUM AMA TUP TEK KELIMEYLE USTUN BASARI GEREKTIREN TECRUBE VE DENEYIM DEĞİL VE DOKTOR TECRUBESIDE DEILL.....

PROSEDÜR AYNII ... TÜP BEBEK %98 ŞANS ŞANS ŞANS... VE ALLAHIN İZNİ.

ÇOK ÜMİTSİZ BAKIYORUM DİMİ . ELİMDE DEĞİLLL... HAMILE KALABILMEK O ÇİFT CIZGIYI GOREBILMEK OKADAR HAYAL BENIM ICIN ...

inşallah iyi sonuçlar alırsın.
fiyat 16 bin duydum ama tabi ekstra sürsürü işlemler var prp en son aradığımda 7 bindi şimdi düşünemiyorum.

Allah yardımcımız olsun bir tüp bebek yaptırmıştım koç üniversitesine negatif sonuçlan
Selamlar doktorum banada prp önerdi yaptırıp faydasını gören varmı bilmiyorum biraz araştırdım çoğu kişi fayda görmediğini yazmış açıkçası doktorumda illa yapalım etkisini görürsün diyemedi .prp yaptıran hastalarınızda iyi sonuç aldığınız varmı diye sordum doktoruma bana verdiği cevap şu oldu prp nin kanıtlanırligi yok o yüzden etki etti yada etmedi diyemem dedi o ay şansına yumurtaları kaliteli de olmuş olabilir yada prp den oldu bilemeyiz bunu dedi açıkladı beni tatmin etmedi konuşması O yüzden yaptırmadım hastası olduğum için indirimli 10 bin lira dediler etki edeceğini bilsem düşünmeden yaptıracam. Yaptırıp etki gören var mi acaba

Selamlar doktorum banada prp önerdi yaptırıp faydasını gören varmı bilmiyorum biraz araştırdım çoğu kişi fayda görmediğini yazmış açıkçası doktorumda illa yapalım etkisini görürsün diyemedi .prp yaptıran hastalarınızda iyi sonuç aldığınız varmı diye sordum doktoruma bana verdiği cevap şu oldu prp nin kanıtlanırligi yok o yüzden etki etti yada etmedi diyemem dedi o ay şansına yumurtaları kaliteli de olmuş olabilir yada prp den oldu bilemeyiz bunu dedi açıkladı beni tatmin etmedi konuşması O yüzden yaptırmadım hastası olduğum için indirimli 10 bin lira dediler etki edeceğini bilsem düşünmeden yaptıracam. Yaptırıp etki gören var mi acaba
''o ay şansına yumurtaları kaliteli de olmuş olabilir yada prp den oldu bilemeyiz bunu dedi ''

BENİM DOKTORUMDA BIZZAT BUNU SOYLEDI...

''o ay şansına yumurtaları kaliteli de olmuş olabilir yada prp den oldu bilemeyiz bunu dedi ''

BENİM DOKTORUMDA BIZZAT BUNU SOYLEDI...
Kanitlanirligi olmadığı için demek ki çoğu doktor aynı şeyi söylüyor ucuz birşey değilki deneyelim yazık okadar parayı ver boşu boşuna zaten tüp bebek tadavisi oldukça masraflı hem maddi hem manevi yıpratici bir süreç.Tedaviye basladigimdan bu yana 60 bine yakın para harcadım malesef bir gram ilerleyemedim. Prp nin keşke etkisi olduğunu bilebilsek yada yarı yarıya bir yüzde verseler yine yaptıracam oda yok 😔Allah yardımcımız olsun inşallah

Bugün emriyolog bana intagramda İdil bozkurt takip et dedi zaten takibimdeydi ama söylediği ürünler çok pahali

Tabi Türkiye’de ilk yapan yermiş o nedenle savunuyorlar
Ben Bülent hocaya gitmedim ama netten araştırdım dediginiz gibi Turkiye de ilk yapan o benim doktorum çok ikna edici konuşmadı oyuzden de yaptırmadım yaptırıp fayda görenler var mı bilmiyorum

Ben Bülent hocaya gitmedim ama netten araştırdım dediginiz gibi Turkiye de ilk yapan o benim doktorum çok ikna edici konuşmadı oyuzden de yaptırmadım yaptırıp fayda görenler var mı bilmiyorum
Ben yaptırdım yarın opu işlemim var ve bu 3. Denemem olacak o nedenle sonucu objektif değerlendirip bildiririm

X