2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Bugün opu işlemim oldu prp öncesi 7 prp sonrası 8 yumurta toplanmış oldu bakalım sonuç nasıl ilerleyecek benim de opu öncesi e2 değerim 1400 çıkmıştı
Hangi opu öncesindeki rakamı söyledin bilmiyorum ama zaten opuya kadarki sürede e2 biraz daha artıyor
Her iki opunda da aşağı yukarı 200birim e2ye ulaşmışsın. Bu da bence benim hesaplamama uyuyor

Hangi opu öncesindeki rakamı söyledin bilmiyorum ama zaten opuya kadarki sürede e2 biraz daha artıyor
Her iki opunda da aşağı yukarı 200birim e2ye ulaşmışsın. Bu da bence benim hesaplamama uyuyor
Bence de ama daha önce 7 yumurta toplandığında 1800 dü e2 değerim

Ben topikte daha önce prp yararını gördün mü dendiği için bahsetmiştim bu benim 3. Denemem daha önceki denemelerimde hep 7 toplanıyordu.

Bence de ama daha önce 7 yumurta toplandığında 1800 dü e2 değerim
Canım zaten min. Yumurta başına en az 200 birim e2 deniyor. 200den yüksek olabilir tabiki. Bahsettiğim hesaplamalardan çıkarım yapamıcan durumlar da olabilir zaten. Bu benim naçizane kendi deneyimlerimden çıkarımım zaten. Benim bu ay toplanan olgun yumurtalarımla da uyumluydu bu hesaplamam.

Canım zaten min. Yumurta başına en az 200 birim e2 deniyor. 200den yüksek olabilir tabiki. Bahsettiğim hesaplamalardan çıkarım yapamıcan durumlar da olabilir zaten. Bu benim naçizane kendi deneyimlerimden çıkarımım zaten. Benim bu ay toplanan olgun yumurtalarımla da uyumluydu bu hesaplamam.
Evet internette de bu bilgi mevcut ben de öyle okumuştum ama dediğm gibi sonuç önemli o kadar çok parametre var ki bir embrio için yumurta sayısı da hormon düzeyi de yetmiyor

Evet internette de bu bilgi mevcut ben de öyle okumuştum ama dediğm gibi sonuç önemli o kadar çok parametre var ki bir embrio için yumurta sayısı da hormon düzeyi de yetmiyor
Tabi tabi kesinlikle katılıyorum. Parametre çok ve her zaman bu hesaplamayla aynı sonuca ulaşılamayabilir. En iyisi doktorların sözünden çıkmamak ☺️

Tabi tabi kesinlikle katılıyorum. Parametre çok ve her zaman bu hesaplamayla aynı sonuca ulaşılamayabilir. En iyisi doktorların sözünden çıkmamak ☺️
Bencede teslimiyet şart inanıp kendini teslim edeceksin yoksa düşün düşün stres düzeyi artıyor herşey olacağına varıyor bu hayatta

150 menopur 150 ganol f başladım bugün ganol f e 225 olarak devam ediyorum cetrodite başladım sen ne kullanıyorsun ne diyorlar kontrollerde
Bende basından beri günlük 225 Ganol f 75 menapur kullandım toplam 4 gün sonra kontrole gittim 5. Günde yumurtalar baya büyümüş dedi o gün cetrotide başladık bazı yumurtalar küçükdu onları büyütmek içinde menapur dozunu artırdı doktorum 2 günde 225 Ganol f 150 menapur vurduk bugün 12de bakalım kontrol var cetrotide devam ediyorum ayrıca inş güzel olur her sey

Bu hesaba göre işte 16 yumurta başına 240ın üzerinde e2 düşüoyor. Olgun yumurtalar için iyi. Zaten 3907yi 20ye böldüğünde 195 çıkıyor. İşte muhtemelen o olgun olmayanlar çok fazla e2 salgılatmadı vücuduna. Bence senin sonucun benim tezimi doğruluyor şimdilik ☺️ tabi başka bir çok etkene göre farklılıklar olabilir ama ben genel olarak böyle bir hesaplama yapıyorum.

E2 yumurta grlişimine bağlı olarak artan bir hormon canım, yumurtası az olanlarda genelde az salgılanıyor çok olanlarda daha çok salgılanması bekleniyor.

@Maysa2011 nedense mesajını alıntılamaya izin vermedi sayfa 🤔
Evet 3ü de döllenmiş. İnş hepsi 5. Güne giderler 🙏🏻
Evet cnm dediğin gibi oluyor bencede daha oncekindede aynı oldu benim çünkü 12 toplandı o zamanda 1900du e2 11i olgun gelmişti demekki ortalama yumurta başı 200 250 arası e2 oluyor olgunlarda inş hepimiz güzel sonuçlar alalim🥰🥰🥰

Bende basından beri günlük 225 Ganol f 75 menapur kullandım toplam 4 gün sonra kontrole gittim 5. Günde yumurtalar baya büyümüş dedi o gün cetrotide başladık bazı yumurtalar küçükdu onları büyütmek içinde menapur dozunu artırdı doktorum 2 günde 225 Ganol f 150 menapur vurduk bugün 12de bakalım kontrol var cetrotide devam ediyorum ayrıca inş güzel olur her sey
kaç yumurtan büyümüş dediler mi bana büyüyen 4-5 yumurta var geriden gelenler büyür mü bakacağız dediler. inşallah büyür olgun çıkarlar kafayı yicem düşünmek istemiyorum.

bizim seninle çok yakın gidiyor tedavimiz inşallah iyi olur çok dua ediyorum.

Bugün opu işlemim oldu prp öncesi 7 prp sonrası 8 yumurta toplanmış oldu bakalım sonuç nasıl ilerleyecek benim de opu öncesi e2 değerim 1400 çıkmışt
BİZEDE HABER VERIRMISIN GÜN GÜN NASIL GIDIYOR EMBRIYO OLUSTUMU KALITE NASIL VS. DURUM İLE İLGİLİ

Evet cnm dediğin gibi oluyor bencede daha oncekindede aynı oldu benim çünkü 12 toplandı o zamanda 1900du e2 11i olgun gelmişti demekki ortalama yumurta başı 200 250 arası e2 oluyor olgunlarda inş hepimiz güzel sonuçlar alalim🥰🥰🥰
Evet evet genel olarak vücut dediğin miktarda e2 üretiyor muhtemelen yumurta başına. Prof etti bizi bu bebeler 😝

Kizlar benimde 10. İgne gunum bugun. 225 golalf 75 menapur oluyordum, 3 gundur cetrotide de oldum. Bu aksam catlatma ignelerimi olcam. Cuma sabahi opu var. Simdi yadiklarinizi okudum lutfen yumurta sayiniza vs takilmayin, onemli olan kaliteli yumurta olmasi, strese girmeyin. Hersey cok guzel olcak ben inaniyorum, burda sirayla yazcaz guzel haberleri 🙏🥰
bizim seninle çok yakın gidiyor tedavimiz inşallah iyi olur çok dua ediyorum.

boyutları farklı farklıydı aklımda tutamadım ama galiba solda 14.6 10.4 2 tane 8,9 2 tane af dedi sağda 2 tane 8,9 dedi gerisini hatırlamıyorum.toplama gününe kaç tane çıkar önemlisi o inşallah 5. güne güzel embrıyo elde edecek kadar gelsin yeterli
Af dedikleri ne oluyor 🤔

Kizlar benimde 10. İgne gunum bugun. 225 golalf 75 menapur oluyordum, 3 gundur cetrotide de oldum. Bu aksam catlatma ignelerimi olcam. Cuma sabahi opu var. Simdi yadiklarinizi okudum lutfen yumurta sayiniza vs takilmayin, onemli olan kaliteli yumurta olmasi, strese girmeyin. Hersey cok guzel olcak ben inaniyorum, burda sirayla yazcaz guzel haberleri 🙏🥰
Hadinhayirli sonuçlar olsun canım. Evet sayıya takılmamak lazım benimle birlikte gelen kizin 20 adet toplandı ama bir tanesi bile dollenemedi üstüne birde ohss oldu kız su toplamış sanırım çok yumurtadan dolayı ilaçlara con aşırı tepki vermiş vücudu. Allah bu yolda olan herkesin yardımcısı olsun inşallah 🤲

Hadinhayirli sonuçlar olsun canım. Evet sayıya takılmamak lazım benimle birlikte gelen kizin 20 adet toplandı ama bir tanesi bile dollenemedi üstüne birde ohss oldu kız su toplamış sanırım çok yumurtadan dolayı ilaçlara con aşırı tepki vermiş vücudu. Allah bu yolda olan herkesin yardımcısı olsun inşallah 🤲
Aminn 🙏 tek yumurtayla 1 seferde hamile kalanda var, o yuzden biz elimizden geleni yaptik bundan sonrasi kismet

X