2022 Klomen ve ovitrelle kullananlar

Rabbim isteyen herkeze nasip etsin umarım bebeğiniz sizinledir ama göğüs kararmasini belirti olarak beklemeyin çok kişi göğüs kararmasini hamilelik belirtisi yazmış erken bı belirti değil ben 4 aylık oldum daha yeni fark edilecek derecede kararma oldu. Hamilelik belirtisi diye hergun kontrol ediyordum goguslerimi

Doktor bana iğneden önce ilac verdi prolaktin için dostinex kullandim

doktorun ne dedi canım degerıne ?
bende femara kullandım, aynı gun ıgne olmusuz,
benımde koltuk altımdan uca gogus agrım var, bıde bel agrım.
arada regl agrısı
Doktora gitmedim randevu bulamamıştım sağlık ocağında verdim kanı zaten ebemiz de pek ilgisiz eğer gebelik olursa aile hekiminin de değiştireceğim zaten ondan beklemedeyim adet gunumu 6 mayıs a daha çok var nasılsın dayanırım bilmem

bende 17.04 de ıgne oldum kızlarrrr,
tekrar kan verdın mı canım ?
ıdrar testı yaptın mı hiç ?
İdrar testi yaptım silik çıktı sabahında kan verdim 5.2 çıktı belirsizlikle bekliyorum umut etmeye çalışıyorum doktorum bu ay olur diyerek çok u.it verdi insallah olur çok dua ediyorum Rabbım dualarımızı kabul etsin eşimde bende çok istiyoruz.

benımde adet gunum 2mayıs,
zaten ıgne sonrası 15gun regl oluyorum ben geenelde ya da 14.
aynen öyle yaparsın degıstırırsın.
evet beklemek cok zor

bu sekılde erken kan verınce ınsan cok daha fazla dusunuyor kafasından atamıyor.
ınsallaahh Rabbım bekleyen herkesı evlat ıle mujdelendırsın.
bızde 2.sene 8 aydır beklıyoruz yavrumuzu..

bende 17.04 de ıgne oldum kızlarrrr,
tekrar kan verdın mı canım ?
ıdrar testı yaptın mı hiç ?

Bnm prolaktin hakkında hiç bilgim Yok geçenlerde baktirmisim 5.75 çıkmış yüksek mi normal mi acaba

benımde adet gunum 2mayıs,
zaten ıgne sonrası 15gun regl oluyorum ben geenelde ya da 14.
aynen öyle yaparsın degıstırırsın.
evet beklemek cok zor
İğneden 15 gün sonra eğer adetimi bekleyeceksem 4 gün içinde gelmesi gerekiyor gelmezse gebelik var mıdır acaba ben bu ay ilk defa oldum igneyi

İğneden 15 gün sonra eğer adetimi bekleyeceksem 4 gün içinde gelmesi gerekiyor gelmezse gebelik var mıdır acaba ben bu ay ilk defa oldum igneyi
Canımm iğne sonrası genelde 14.16 günleri arası regl olunuyor, bazılarında süreç uzuyor ama geneli bu şekilde.
İnşallah gelmesin adetlerimiz

Bende ovitrella iğne oldum 10. Günüm ve 2. Denemem az evvel erken gebelik testi yaptım belirgin çizgi çıktı .Kaset test yaptım hayali bi çizgi var .botle erken oğrenen varmı

Bende ovitrella iğne oldum 10. Günüm ve 2. Denemem az evvel erken gebelik testi yaptım belirgin çizgi çıktı .Kaset test yaptım hayali bi çizgi var .botle erken oğrenen varmı
Erken test için bnde de 10. Gün pozitif ti maalesef iğnenin etkisinden pozitif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…