2022 Klomen ve ovitrelle kullananlar

Bn muayene olamıyorum maalesef bu ay degerlendiremiycez sanırım
Neden gidemiyorsunuz ki. Belki kendiligindennolur insallah ben de 3 ay bu seker ilacını kullanacağım umarım faydası olur bu ay klomen veremeyecek sanırım doktorum tahliller pazartesiye kaldı o zamana adetim biter adetten sonra kullanılıyor mu bilmiyorum

Annem doğum yapacak o yüzden memleketteyim doktorum da eşim de yanımda yok adetin ya 3. Yada 5. Günü dye biliyorum bence adetten sonra kullanılmıyor kimsede duymadım öyle bir şey

Annem doğum yapacak o yüzden memleketteyim doktorum da eşim de yanımda yok adetin ya 3. Yada 5. Günü dye biliyorum bence adetten sonra kullanılmıyor kimsede duymadım öyle bir şey
Benim bugün adetin 4. Günü zaten . Ama doktor yumurtalarını boyutları çok iyi büyütmeye gerek yok ama catlamaya karşı çok dirençli dedi belki yine igne yazar pazartesi. Hapı içmeye başladım bide hayit aldım bugün ona da başladım bakalım ne zaman alıyorum olumlu sonuçları. Annene de hayırlı doğumlar diliyorum canım ya ne güzel kardeş geliyor inşallah en yakın zamanda kardeşine kendi gibi minik bir yeğen gelir

Merhaba aranıza yeni katıldım 27 nisanda çatlatma iğnesi oldum ve bugün 14.günüm kasıklarımda aşırı ağrı ve belimde ara ara ağrı oluyor hatta sol ayağım baya ağrıyor bu tarz belirtiler yaşayan var mı aranızda

27.04 tarihinde ovitrelle oldum bugün iğneden sonraki 14.günüm test yaptım maalesef tek çizgi gözüktü daha sonra değişir mi sizce

Bünyede bünyeye değişebilir benim de belimde karnımda batmalwr ağrılar oluyordu benim 3. Gebelik olacaktı şayet olsa ama olmadı neyse ben çok ümitliyim bu ağrılardan kamplarda ama ümitsizliğe kapılma böyle dedim diye catlatma ignesi olup bebegi olan aynı belirtiler yaşayan insanlar da çok var ben kendimden belirtileri söylüyorum sadece

Bakalım hayırlısı tabi adet gününe 4 gün var bekliyorum başka yapacak bişey yok zaten hayırlısı demekten başka

Merhaba, sizinle yakın tarihlerde çatlatma iğnesi olmuşuz, bende 29 nisanda oldum bugün 14cü günüm adetime 3 gün var, iğneden bir hafta sonra çok fazla kasık ağrısı bel ağrısı ve batmalar yaşadım sanki heran adet olacakmış gibi, iki gündürde daha hafif ağrım ve akıntım var henüz cesaret edip hiç test yapmadım..yapsam doğru çıkarmı emin olamıyorum ve denemekten korkuyorum

Benimde ağrılarım hala devam ediyor2 gün yaptığım test sonucum negatif çıktı tabi ama sizinde öyle olacak diye bir durum yok hayırlısı demekten başka bir çare yok

Kızlar mrb acil cvp verin lutfen 18 de Dr kontrelıne gttım ı ovıtrelle verdi 19 da ıgne oldum 36 48 saat sonra ıkıskı dedi ama bilgileriniz benimle paylasırmıaınz ıns hamıle kalirim 5 senedir beklıyoz

Kızlar selam..7 Mayıs'ta catlatma ignesi oldum.(bugun13.gunum) Dün bildiğiniz adet sancısı çektim , bugün ne sancı var ne de adet oldum...Normalde sökülene kadar sancı devam ederdi ama şimdi yok ortada sancı...sizce kist mi oluştu Allah korusun,gebelikten ümidi kestim artık kaset testte negatif çıktı çünkü..Bilgisi olan beni aydinlatabilir mi?

Aynı durumu bende yaşadım sonrasında günümde adet oldum ama adetim 4 gün sürdü doktora adetimin 4 . Günü gittim hiç bir sorun yok dedi 11.gün yeniden gel dedi bakalım doktor gününü bekliyorum

Aynı durumu bende yaşadım sonrasında günümde adet oldum ama adetim 4 gün sürdü doktora adetimin 4 . Günü gittim hiç bir sorun yok dedi 11.gün yeniden gel dedi bakalım doktor gününü bekliyorum
Bat tarihiniz nedir. Herhangi bir belirtiniz var mi. Bende klomen kullandim bu ay. Beklemedeyim

Bende sonrasında tam adet günümde adet oldum . Bugün 4.gunum ama doktora gitmedim.bu ay ovulasyon testini denicem

Bende sonrasında tam adet günümde adet oldum . Bugün 4.gunum ama doktora gitmedim.bu ay ovulasyon testini denicem
Bende adetimin 4.günü doktora gittim ilaç vs. Kullanmadan 11. Günü gelmemi söyledi ve yeniden gittim 11.günümde kontrol sonrası yumurta oluşumumun istenilen boyutta olduğunu görüp bu ay normal bir şekilde devam etmemi söyledi ilaç kullanmadan ilerleyeceğiz umarım hepimiz istediğimiz sonuca ulaşırız

daha öncesinde bi tedavi veya takip oldumu sizin

Evet 3 aydır takip ve tedavi uyguluyorduk bir önceki ay 5 gün klomen ve sonrasında ovitrelle kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…