2022 Klomen ve ovitrelle kullananlar

Merhaba, iğne sonrası mide bulantısı yaşayanınız oldu mu? 30.04’te iğne yaptırdım, dün kasık ağrısı oldu ancak bugün akşam üzeri gibi mide ağrısı&bulantı belirdi. İğne yan etkisi diye düşünüyorum ama sizlerde de oldu mu acaba?

Bende de oldu o hirmonlaela oynadığı için farklı belirtiler veriyor sanirim

Çok teşekkürler hiç yazılmamış, emin olamadım :)
Bünyede bünyeye farklılık gösteriyor mesela herkes çok ağrı yapıyor demiş bende o kadar ağrı yapmadı hafif sizi gibi kimisi hiç ağrı olmadı iğneden sonra diyor. Farklı bir durum bende mide bulantısı çok yapti birde orucluydum mahvetti

Aah, umarım emeklerinin karşılığını alırsın. Alırız, hepimiz :))

Umarim vardir biseyler ama kulaginizi bedeninize vermeyin düsünmeyin bukadar mümkün degil ama düsündükce arastircaksniz arastirdikca üzülceksniz yada umutlancaksniz belkide olucak vardir allah bilir ama süpriz olsun ...zaten eger yoksa 10 , 15 gün sonra muhtemelen adet devreye girer bende klomen cok kullandim ve ara vermeye karar verdim hayirlisi olsun hakkinizda

Rabbım isteyen bütün kadınların kucağını boş bırakmasın hayırlı sağlıklı evlatlarına kavuştursun inşallah. Benim catlatma ignesinden sonraki 17. Günüm bugün hafif pembesi bir akinti geldi midem başım berbat durumdayım adet olacağım diye bekliyorum sabahtan beri hicbisey yok artık kafama takmamaya karar verdim olduysa hayırlarla gelsin olmadıysa daha cabalamayacam gerçekten o kadar zor bir durum ki Rabbım bol sabır versin hepimize

Yarın açılıyor bnce hastaneler test versen iyi olur pembe akıntı hamilelik belirtisi derler ama yine de ümit vermek istemem çünkü bu dönemde gerçekten herseyde umitleniyoruz

Bnde olmadı ama çoğu kişide olmuş cnm benim kasik ve göğüs ağrısı çok yaptı Bi o kadar da şişmişim ki hamile kadınlar gbi dolanıyordum ve ağır hiç bir iş yapamıyorum guleceksem bile karnımı tutuyorum ufak harekette bile ağrı yapıyordu şükür biraz toparladım

Gerçekten herkeste farklı yan etkiler olsa da herkesin emeği çok büyük. Umarım güzel sonuçlar alırız..

Umarim güzel olur hepimiz için hersey, artık hevesim kaçtı iğneden sonra 17. Gün bnmki hala test yapasım gelmiyor 14. Gün negatifti en son
Ümidini yitirme ya. Aranızda çok yeniyim ama okuduklarıma göre sonradan da pozitif görülebiliyormuş.. umarım regli olmazsın güzel haberler gelir peşine de

Sende herhangi bir belirti var mı ben bu akşamdan beri karın ağrısı çekiyorum adet olacakmışım gibi tuvalete bi gidiyorum hicbisey yok valla allak bullak oldum

Aynen öyle kafaya takmayin bir gün olucak oda artik kafaya takmadigmiz zaman bak görürsn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…