2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Etiketlemeyi unutmuşum sanırım dün o heyecanla 😂😍😍
5.10 çıktı reglime 9 gün varken 😍😍😍🧿🧿🧿
Rabbim hepimize sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder inşallah.
Merhabalar regl 9 gün varkende çıkabiliyormu gebe olabilme ihtimalimiz.

Evett Hanımlar Sonunda Beklenen Topik Geldi 😍 Hayırlısıyla Sağ Salim Bebişlerimizi Kucağımıza Alalım 🥰 Tarihlerde Sapma Olabilir Tabi ki Ekim Olur Kasım Olur Aralık Olur Bunlar Önemli Değil,Önemli Olan Yine Hep Birlikte Olmak,Bilen Bilir Totem Yapıp Kasım Anneleri Açmak İstediğimi,Hayırlısıyla Onu Gerçekleştiriyorum,Hadi Bakalım Hep Beraber Hamilelik Haberini Beklemiştik,Şimdide Hep Beraber Gün,Ay Olarak Doğumu Bekleyelim 😍😍🥰👶🏻🤰
Rabbime Şükürler Olsun 🥰 Lütfen Bilgileri Yazınca Beni Etiketlemeyi Veya Mesajdan Alıntı Yapmayı Unutmayın Ki Mesajlarınızı Daha Sağlıklı Görebileyim 😊
Hamile Üye İsimiSat TarihiTahmini Doğum TarihiCinsiyet
Papatyamelo Papatyamelo 07.02.2022
@NurSu-14Ocak18.02.2022
pr3nses21 pr3nses21 18.02.2022
Sat 7 şubat canım . Hepimize hayırlı olsun. Umarım bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almakta nasip olur🤗🤗

Merhaba hanımlar hepimize hayırlı olsun. Aslında marttagebelik topiğini sessiz takip ediyordum, 🙂. Dün kan tahlilim 35 çıktı sat 7 şubat muhtemelen geç döllenme. İnşallah hepimiz sağlıkla önce kalp atışlarını duyar sonrada kucaklarımıza alırız
Hemen listeye ekliyorum hoşgeldin aramızaa,amiinn 😍

Hayırlı olsun tatlım ♡
Benim bugün 6 gün gecikti.Test almadım. Kanda vermedim.Şubat 28 çekiyor ya ondan gecikti diye düşünüyorum.Fazla umutlanmiyorum o yüzden. Pazartesi gününe kadar bekleyeceğim.
Adet olana kadar umudunu yitirme,görüp görebileceğin tek kırmızı,iki çift çizgi olsun inşALLAH 😊

Adet olana kadar umudunu yitirme,görüp görebileceğin tek kırmızı,iki çift çizgi olsun inşALLAH 😊
Çok teşekkür ederim güzel duan için tatlım ♡
Yitirme değil aslında şimdi heyecanlanıp çıkmazsa yıkım olur . :KK43:
Reglm hiç gecikmezdi en geç 2 gün en erkende 2 gün
Nasip kısmet diyorum 😍😇

Çok teşekkür ederim güzel duan için tatlım ♡
Yitirme değil aslında şimdi heyecanlanıp çıkmazsa yıkım olur . :KK43:
Reglm hiç gecikmezdi en geç 2 gün en erkende 2 gün
Nasip kısmet diyorum 😍😇
Hadi bakalım bu sefer bebiş geliyordur 😍

Hayırlı olsun tatlım ♡
Benim bugün 6 gün gecikti.Test almadım. Kanda vermedim.Şubat 28 çekiyor ya ondan gecikti diye düşünüyorum.Fazla umutlanmiyorum o yüzden. Pazartesi gününe kadar bekleyeceğim.
Güzel haberler ile gelirsin indallah canım :)

X