Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence sende bir sorun çıkmaz canım..Bende rahim filminden sonraki adetim eskilerden daha çok kan geldi..mesela bu gün benim 4 günüm hala az bile gelmiyor..
Zaten ben aşırı adet oluyorum yedek kiyafet tasiyorum yanimda ic camasiri eşofman falan eğer artarsa reglim halsiz dusuyorum zaten hepten kötü olurum

Safransari eklemişim kuzu

Zaten ben aşırı adet oluyorum yedek kiyafet tasiyorum yanimda ic camasiri eşofman falan eğer artarsa reglim halsiz dusuyorum zaten hepten kötü olurum
Ya kuzum ben öyle oldum..belki sen öyle olmazsın.[QUOTE="miresl, post: 71700934, member: 1070578"

Benimde reglim cok az geliyor aşırı az acaba bir problem mi var
Hic sordunmu doktora kuzum ben bekarken ilk seneler cok kanamam olurdu sonra azaldi ikinci dogumdan sonra yine masallahı var gece uykumda bile rahat degilim valla yatağıma kadar geciyor bebek bezi kullaniyorum resmen.. az adet kist falan yaparmiki bende gidince sorcam doktora bak cok regl oluyorum diye

Sordum canım eşimde doktor benim zaten bir problem yok diyor ama bizim pimpiriklerimiz biter mi cok olmasi da normal diyorlar

Anladım..bence çektir..en azından doktor demiş..hem rahatlarsın..belki boşuna bekliyorsun
İcimden hic gelmiyo ama sira aldim zaten basladim bi işe bakalim ne olacak.. bide hormon ilacı falan verirse düzenim kariscak diye korkuyorum S sultansultan90 hormon ilaclari cok etkiledi onu acikcasi bende kullanirsam etkilermi diye düşünüyorum

Hormon ilacı etkiliyor..ya belki bir sorunun yok..hiç lazım bile olmadı.Ben S sultansultan90 dedim..adetden önceki ağrılara takılmak lazım diğil.Bendede aynı ağrılar..mide bulantıları oluyordu..ama boş veriyorum..

Ben de doğum kontrol hapini bıraktıktan sonra normal iki regl geçirdim ( ama 15 gün arayla iki kez oldum) ama bir sonraki yani şu anki reglim aşırı sancılı ve çok kanamam olacak şekilde geçti acaba bu konuda bilgisi olan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…