Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

benimde normalde 1 hafta once gögüs agrılarım başlardı adet olcağım zaman 5 gun kaldı ama hiç ağrı yok. aşırı beyaz koyu bır akıntım var bu korunmayı bıraktıktan sonra çok olmaya başladı özellikle birde adet olcak gibi kasık ve belimde ağrı var arada sancı gibi batıp gidiyor. çok karışık kafam ama daha erken diye ınatla test yapmadan duruyorum

Aslinda ne kadar gec ogrensek o kadar iyi sonra benim gibi stres oluyo insan

bende stres yaptım boyle oluncada olmayabiliyormuş akışına bırakmak lazım sanırım. 1 yıllık evliyiz bizde deneyimsizlikte var tabi insan stres ve heyecan yapıyor
Canım inşallah gerek kalmaz ama eger olmazsa bir dahaki ay ovulasyon ile takip et belki erken yada gec yumurtluyorsun kaçırıyor da olabilirsin bide öyle dene.

Canım inşallah gerek kalmaz ama eger olmazsa bir dahaki ay ovulasyon ile takip et belki erken yada gec yumurtluyorsun kaçırıyor da olabilirsin bide öyle dene.
hangi test markalarını öneriyorsunuz ? bilgi alabilir miyim ? biz adet bittikten sonra gun aşırı denemelerde bulunduk açıkçası önümüzdeki ay bir doktor kontrolüne de gitmek istiyorum yumurtalık durumuma baktırmak için

umut olmayınca genelde gebelik oluyo her sorduğum belirtim yoktu şaşırdım diyor çünkü. O yüzden bizdeki belirtiler beni korkutuyo
Adetime 1 hafta kala genelde gogus agrilarim baslardi dusta su bile degse acırdı suan ne gogus agrisi var ne baska bisi sadece beyaz akıntı ve adet sancisi gibi sancilar ara ara gelip gidiyor. 1 haziran regl bekliyorum bakalim hayırlısı haberlerinizi bekliyorum kizlar insallah güzel sevinçli haberler aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…