Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yine silik çıktı 😂 ay yok ben bu ay hiiic sabredemiyoruuummm :confused:

Eklentiler

• IMG_20220527_141351.jpg
    IMG_20220527_141351.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20220527_140616.jpg
    IMG_20220527_140616.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 42
Yine silik çıktı 😂 ay yok ben bu ay hiiic sabredemiyoruuummm :confused:
bir şey diyim mi :) bende de innovita strip gebelik testi var. Dün denedim acaba yalancı çizgi çıkarıyor mu diye regl e yakın ümitlenmiyim boşuna yaparsam ve çıkarsa diye. Test ettim yani , bir önceki testinde de çıkarmıştı ya senin o yüzden. Denedim ve hiçbir şey çıkmadı. Sende 2 defadır bu oluyor :) yani ne bileyim inşallah ya :)))

bir şey diyim mi :) bende de innovita strip gebelik testi var. Dün denedim acaba yalancı çizgi çıkarıyor mu diye regl e yakın ümitlenmiyim boşuna yaparsam ve çıkarsa diye. Test ettim yani , bir önceki testinde de çıkarmıştı ya senin o yüzden. Denedim ve hiçbir şey çıkmadı. Sende 2 defadır bu oluyor :) yani ne bileyim inşallah ya :)))
Canim yumurtlama gününü sayarsam bugün 8. Gün. İlkte gölge gibi cikiyor 15 dk ya oturuyor rengi, bilemedimki :)

benimde reglim 1 haziran. 19 mayısta benım yumurtla gunumu gösteriyordu ama hiç evde test yapmadım. bende çok heyecanlıyım zaman geçmiyor sankı gebelık testi yapmadım hiç korkudan :KK17:
Bende yapmicam dedim sozde yumurtlamadan sonra 6. Günde falan basladim yapmaya 😂😂😂 normalde beklerdim bu sefer dayanamıyorum 😂

Bende yapmicam dedim sozde yumurtlamadan sonra 6. Günde falan basladim yapmaya 😂😂😂 normalde beklerdim bu sefer dayanamıyorum 😂
ovülasyon testi yaptınız mı hiç ben 26 gunde bir regli oluyorum o yuzden yapmadım hiç test adetim düzenli. genel bazı belirtilerim var gibi ama adet ile çok benzer ayırt edemiyorum şuan. 2 ci ayım bu benım korunmadığımız içim içimi yiyor açıkçası oldumu olcak mı 😄

ovülasyon testi yaptınız mı hiç ben 26 gunde bir regli oluyorum o yuzden yapmadım hiç test adetim düzenli. genel bazı belirtilerim var gibi ama adet ile çok benzer ayırt edemiyorum şuan. 2 ci ayım bu benım korunmadığımız içim içimi yiyor açıkçası oldumu olcak mı 😄
Evet canim bu 3. Ayım 3 aydir ovulasyonla takip ediyorum yumurtlama gününü net biliyorum o yüzden 🙈

Evet canim bu 3. Ayım 3 aydir ovulasyonla takip ediyorum yumurtlama gününü net biliyorum o yüzden 🙈
bende bilmiorum 😊 🙈 doktorlar adet gününün ilk gununden itibaren 14 cu gun diyor biz ona göre ayarladık ama bu ayda olmazsa test almayı düşünüyorum. belirtin var mı hiç ben yeniyim eski yazıları pek okuyamadım canım kusura bakma tekrar tekrar soruyorsam

bende bilmiorum 😊 🙈 doktorlar adet gününün ilk gununden itibaren 14 cu gun diyor biz ona göre ayarladık ama bu ayda olmazsa test almayı düşünüyorum. belirtin var mı hiç ben yeniyim eski yazıları pek okuyamadım canım kusura bakma tekrar tekrar soruyorsam
Gebelik belirtisi mi? Evet var canim belim ağrıyor göğüs uçlarım cok hassas tutunca acıyor birde bu sabah regl ağrısıyla uyandim adet oldum sandım çok akıntım olmustu beyaz seffaf karisik. Ağrılarım hala beni yokluyor kasiklarima sancı giriyor testte silik çıktı. Bu kadar belirtiye eger negatif olursa sonuç vücudum benimle alay ediyor dicem 🤦🏻‍♀️

X