Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim ablam gibi o da kendini sürekli dinlerdi şuan bizdeki gibi çocuğu olamadı bir türlü sonra hiç belirtisi olmayan bir ayda hamile kaldı. O yüzden ben oram ağrıyo buram ağrıyo diyince hamile değilsindir der

bugünün belirtileri; sağ memem kocaman ve üzerindeki damarım kabarmış, kahverengi alanda çil gibi şeyler çıkmış kahverengi noktalar. Karın ağrım devam ediyor bugün sağ kasıkta da ağrı hissettim adet mi geliyor acaba dedim. Adete 7 gün var ama. mide bulantım mevcut o da sıcak havalardan kaynaklı olabilir diye düşündüm. Bir de alnımda pütür pütür şeyler çıkmış sıcaktan mı anlam veremedim. ateşim bir de normalden yarım derece fazla. Ovülasyon testi yaptım o da dünden beri koyulaşmış belki de yumurtlarım bilmiyorum. tavuk oldum iyice

Istatiklere gore gecikme olmasi lazim yani gercekten ogrenebilmek icin hic degilse 1 haftan var Insallah iki kalplisindir ♥ Benimde daha cook var ama test delisi oldum utanmasam yumurtlamadan sonra yapicam
Ben diyer gebelikte de adete 5 gün kala idrarda cikmisti bu ay üç kere test yaptım artık bata kadar beklicem resmen hamileyim diye geziniyorum

Bende seninki kadar belirti yok insallah hamilesindir canim benimde adete 5 gun kaldi

Herkese merhaba geleceğin güzeller güzeli anneleri.Bende ikinci kez anne olmayı planlamaya mayıs ayında başladım.Bat 25 haziran.Ve ben de kimseye söylemedim baskı ya da merak konusu olmasın stres hissetmiyeym diye.Allah ım herkese evlat sevgisi tattırsın inşallah

Aramıza hosgeldin canim, iyi yapmissin bende hic kimseye bahsetmedim. Rabbim nasip etsin en kisa zamanda hayırlısıyla inşallah

Aramıza hosgeldin canim, iyi yapmissin bende hic kimseye bahsetmedim. Rabbim nasip etsin en kisa zamanda hayırlısıyla inşallah

Aynen kimseye soylememek en guzeli merak konusu oluyor herkez soruyor. Hep stres Allah hayırlısını nasip etsin inşallah testi yapicak misin canim

Aynen kimseye soylememek en guzeli merak konusu oluyor herkez soruyor. Hep stres Allah hayırlısını nasip etsin inşallah testi yapicak misin canim
Yarin sabah ilk idrarla yapicam tabi kacar mi bide negatif cikarsa ayyy hem kendime cok gülücem hemde cok üzülcem ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…