Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa hiç sorma ben de birkaç konu açarım biraz bilgi alırım iyiymiş dedim. Bu topiğe falan katıldım. Sonra sohbet muhabbet derken baya iyiymiş harbiden yaaa jajsjsk
Doktordan böyle bilgi alamıyoruz çünkü bilgi açlığı vardı bizde ama sonra hamile kalanlar umut oldu, kalamayanlar dert ortağı oldu ben çok sevdim burayı. Arkadaşıma anlatsam ovülasyon testi kullanıyorum diye çocuğunuz olmuyor mu der kötü niyet çok o yüzden derdim yokmuş gibi takılmaya devamke

Kasıklarında minik minik batmalar var mı benim var sağlı sollu birde göğüs uçları fena tutulmuyor yumurtlama zamanindan beri geçmedi
Yumurtlamadan beri kasık batıyo bazen kramp giriyor diyom düştü aksksks göğüs sızlıyo hassaslık yok ama bide ateş ve mide bulantısı sabahtan beri geçemedi acaba bildiğin üşüttüm mü

Valla aynen öyleeee. Hele beeenn. Hala hiç kimseye çocuk düşünüyoruz korunmayı bıraktık demedim. Anneme dahiii. Sadece eşim ve ben biliyoruz. Etrafa yayinca da herkes beklenti içinde oluyor bu sefer daha da geriliyor insann. Hala herkese hayırlısı ya şu an düşünmüyoruz diyorum bilerek. Olsun hatta cinsiyet belli olsun öyle söyleyeceğim ahdjjdjd. O yüzden kimseye bir şey de sormuyorum soramiyorum da. Burası benim için bu konuda çok avantajlı oldu

Ay keşke öyle olsam ben herkese yaydım aksks içimdeki ağzımda hemen saklayamıyorum

Kızzz sağır sultan bile duydu benimkini

Ya benim doktorum bana diyince tüplerin kapali olabilir tüp filmi cektir diye en yakin arkadasima bunu söyledim böyle olabilir mis dedim çok biliyo doktor bosver bu kadar para verme normal yoldan dene olur senin 2 tane cocugun oldu dedi hatta gitmeden önce bile beni vazgecirmeye çalıştı sonuç nemi oldu doktor çok bildi ve gerckten tüplerim kapali cikti sağ tüp ozellikle hsg de ilacla acildi

Kızlar bide ben hiç ilaç falan kullanmıyordum iş arkadaşım da gebelik düşünüyor aldığı ilaçları bana da önerdi normalde de kullanılıyor demir dedi eczacıda aynı şeyi söyleyince ben bu iki ilacı aldım

Eklentiler

• 5C06835C-B7CE-46BF-808F-E3B1C78EC0A9.jpeg
    77,4 KB · Görüntüleme: 32
Herkese merhaba, yaklaşık bir buçuk yıldır bizde istiyoruz benim pcos var hatta bu ay kistim 4 cm olmuş 12 mayısta hsg çekildim tüpler açıkmış kist içim doktor antibiyotik verdi bu ay korunmam gerektiğini söyledi umarım bizede yarar bu hsg ve Rabbim evlat nasip eder.

Şeffaf uz
Bugün takvime göre yumurtlama günüm iki gündür akıntımda var. O zaman hemen değerlendirilmeli
Ayan bir akıntı oluyor o olduktan iki gün sonra çatlama oluyor bende ovulasyon da kullanıyordum ordan anladm bnm uygulamada görünen tarihle uyumlu değil yumrtlmamam değişiyor pco vr bnde
10-12-21 yumurtlama başlama gününden basla gün aşırı ilişki olduğunda zaten kaçırmassin tabi yumrtlaman adetn geç düzensiz değilse

Merhaba bu ilacı benim doktorumda bana vermişti yumurtlamaya katkı sağlıyor içinde galiba hayıt otu vardı ot ismi yanlış olabilir intten arastirabilirsin. Birde adet düzenleyici ve prolaktin yüksekliği içinde verilebiliyor göğüsle alakalı agrilr içinde... Sizin prolaktin yüksek değil değer normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…