Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne kadar zaman oldu çocuk istiyorsun? Bende aksine innovita çok erken yumurtlamayı gösteriyordu.Ya benim kardeşimin 2cocuğu var..kız bana yoruldu demektenki test yapma..inanma...doktora git..öyle takip et..dinlemedim..

Ne kadar zaman oldu çocuk istiyorsun? Bende aksine innovita çok erken yumurtlamayı gösteriyordu.Ya benim kardeşimin 2cocuğu var..kız bana yoruldu demektenki test yapma..inanma...doktora git..öyle takip et..dinlemedim..
Ya benim 3 nisanda reglim bitti ben doğum kontrol hapı kullanmayı bıraktım. Ama 18inde geri adet oldum. Dedim olabilir düzene binecek sonuçta. Sonra 9 Mayıs'ta geri oldum. 14 Mayıs'ta reglim bitti. Bittiği günden beri ovulasyon testi yapıyorum. T çizgisi hiçbir zaman net olmadı. Anlayamadım ben de niye böyle. Yani daha çok yeni benim iki ay olmadı denemeye başlayalı. Ama insan strese giriyor böyle gerçekten. Ben sadece yumurtlamam var mı acaba görebilecek miyim deneyeyim hem de iki güne bir ilişki de zor oluyor bu şekilde tam günleri buluruz dedim ama yumurtlama göremedim daha. Birkaç güne de çıkmazsa yumurtlama zaten yok demektir artık. Öbür aydan sonra kendimi başka şeylere vereceğim hiç düşünmeyecegim ne zaman olursa diye salmayı düşünüyorum açıkçası

Kızlar her ay yumurtlama olmayabiliyormuş ya eğer akıntı görüyorsak yumurtlama var anlamına mı geliyor kafamda deli sorular
Bende bu ay hic yumurtama sancisi cekmedim acaba yumurtlamadimmi Normal de agri sancidan yatardim ovulasyon dada adet bitimi 4. Gün lh yuksekti ama pik seklinde degildi sonra düştü

Bende bu ay hic yumurtama sancisi cekmedim acaba yumurtlamadimmi Normal de agri sancidan yatardim ovulasyon dada adet bitimi 4. Gün lh yuksekti ama pik seklinde degildi sonra düştü
Bilemiyorum belki de benim aldığım testten kaynaklanıyor. İnnovata değil benimki. Belki de net göstermedi. Bilemiyorum

Ya kuzum sen yenisin.Ben 6 ay hiçbir şey etmedim..sende öyle et..bırak bu testleri..

Ya kuzum sen yenisin.Ben 6 ay hiçbir şey etmedim..sende öyle et..bırak bu testleri..
Ya bir an önce olsun istiyorum planlarım var napim ahahhaha o yüzden testle bakayım bir de dedim. Aman ne yapayım hayırlısı gerçekten bekleyeceğim artık gerçekten takmayacagim bu ay olmazsa ya kendimi başka şeylere adayacagim. Artık bu bölümde değil diyet sağlık hobi gibi bölümlerde karşılaşırız muhtemelen anjsjsk

Kızlar ben yanıyorum hayatımda ilk defa hasta hissetmeden yanıyorum. Normalde vücut ısım çok düşük benim hafif ateşim olsa 37 i bulmaz şuan geçiyor ve çok iyiyim hasta falan değilim şok içinde eşim normal ısım 36,3 ve hiç görmedim kendimde 37 dereceyi. Ay inşallah bebetom bi yerlere yerleşmeye çalışıyordur kurban olduğum

Ooo hadi inşallah bat ne zaman ne zaman öğreneceğizzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…