Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benım doktorum İstanbul’da canım Avrupa tıp merkezi ama bu hsg için cevat beye gidşcem
E yaptırana peki çatlatma iğnesi felan başla sende bi yerden bence eşi sprem testi yaptırdı mı
Benim yumurtlarim yeterince buyuyo zamaninda catliyo klasik hatta ovulasyin testi kullaniyorum ama 11.gun yumurtlama 12.gun catlama goruyorum hep. Esimde en son vitamin eksikligi cikmisti kan hormonda tabi 1 yil oncesi bu yani gorunurde saglikliyiz

Bisey diyeyim mi bende gordum 5 gun sonrada testte ciasi ne bileyim daha erken yumurtlayip haberin olmamis olabilir mi?

Bide beklemis test mi? Tecrubeyle sabit 10dk sonrasinda hepsi cikariyo bi cizgi ilk 5dk onemli insallah ilk 5 dkdir bu

Bide beklemis test mi? Tecrubeyle sabit 10dk sonrasinda hepsi cikariyo bi cizgi ilk 5dk onemli insallah ilk 5 dkdir bu
Ovulasyon testim de koyu çıktı normalde yumurtlamadan sonra sipsilik çıkardı. Ama belki bu marka öyledir bilemiyorum deneyen var mı arkadaşlar bu markayı yumurtlamadan sonra tamamen siliklesir mi normalde?

Eklentiler

• 16534837473634073536362613858433.jpg
    107 KB · Görüntüleme: 42
canımm bende gordum vallaaa

Ovulasyon testim de koyu çıktı normalde yumurtlamadan sonra sipsilik çıkardı. Ama belki bu marka öyledir bilemiyorum deneyen var mı arkadaşlar bu markayı yumurtlamadan sonra tamamen siliklesir mi normalde?
kuzum bn kullandım nırmalde sılıklesmıstı benımkıler, ayyy ınsallah bebıs gelmıstır yaaa

kızz valla ben de gördüm ahahaa arkadaşım da beş gün sonra test yaptı çıkmıştı inanmadık biz ama çıktı yani

Kızlar doktordan çıktım. İlk ay 2 yumurtam vardı gene adet oldum bu ay 3 yumurtam vardı geçen gene adet oldum. Bu ay ilaç kullanmıycaksın bi sorun yok hsg çekelim bakalım dedi pazartesi hsg çektircem

Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…