Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim yumurtlarim yeterince buyuyo zamaninda catliyo klasik hatta ovulasyin testi kullaniyorum ama 11.gun yumurtlama 12.gun catlama goruyorum hep. Esimde en son vitamin eksikligi cikmisti kan hormonda tabi 1 yil oncesi bu 🙄 yani gorunurde saglikliyiz
Bizde öyleyiz ama doktor çatlatma iğnesi uygun gordü doktorlar aşama aşama gidiyolar 2 ci gidicem mesela ben herkesın hakkında hayırlısı olsun vallla🥹

İğneden sonra 2 kere ilişki oldu daha yapamadım valla görev gibi olunca yapamıyorum ya. Acaba o yüzden mi olmuyor bnm. Birde 36. Saate dikkat etmiyordum o saate yakın yapıyordum sadece bu ay dikkat ettim 35.saatte yapmış oldum. İnşallah tutar hepimizin ♥️🤲
İnşallah tutar canım. Planlı bir saat olunca insan gerilebiliyor. Sizi anlıyorum Allah yardımcımız olsun ❤️💞🌿

Merhaba kızlar.Doktorum çatlatma iğnesi den sonra beni çağırmadı mesela..hamile olursan gel yanıma dedi..ya çatlamıyorsa..kist oluyorsa..nasıl bilicem ben.Bu ay onun dediği gibi edicem..kalmasam gelen ay kendim söyleyecek..baksın diye..şimdi kafam buna takıldı..Birde ağrılarım bile yok🤦🏻‍♀️

Merhaba kızlar.Doktorum çatlatma iğnesi den sonra beni çağırmadı mesela..hamile olursan gel yanıma dedi..ya çatlamıyorsa..kist oluyorsa..nasıl bilicem ben.Bu ay onun dediği gibi edicem..kalmasam gelen ay kendim söyleyecek..baksın diye..şimdi kafam buna takıldı..Birde ağrılarım bile yok🤦🏻‍♀️
Kuzum sakin ol sen smdi hangi ilaç kullandın kaç yumurtan oldu ve hangi gün çatlatma iğneni vuruldun onları söyle

canım çatlatma iğnesi sonrası benıde cagırmamstı doktorum gebelık testı yap sonra gel - eger gebe ısen demıstı.
endıse etme , kıst vs dusunme sımdıden

Kuzum sakin ol sen smdi hangi ilaç kullandın kaç yumurtan oldu ve hangi gün çatlatma iğneni vuruldun onları söyle
Ben iki tane vitamin kullanıyorum..5 gün klomen..sonra ovitrelle..cumartesi dubraston kullanıcam.Kaç yumurta demedi..ekranda gösterdi..var dedi...güzel dedi bu kadar.23 vuruldu ignem.Gun aşırı ilişki dedi canım

Ben iki tane vitamin kullanıyorum..5 gün klomen..sonra ovitrelle..cumartesi dubraston kullanıcam.Kaç yumurta demedi..ekranda gösterdi..var dedi...güzel dedi bu kadar.23 vuruldu ignem.Gun aşırı ilişki dedi canım
Bende ayın 22 sinde vuruldum canım sabah 8 de kontrole gittim çatlamıştı hatta dün gittim kontrole sabah çatlamıs dedi şimdi söyle 23 ünde kaçta vuruldun saat önemli 48 saat içinde mutlaka çatlar herhangi bir kasık agrısı akıntı hissetmedinmi

Bende ayın 22 sinde vuruldum canım sabah 8 de kontrole gittim çatlamıştı hatta dün gittim kontrole sabah çatlamıs dedi şimdi söyle 23 ünde kaçta vuruldun saat önemli 48 saat içinde mutlaka çatlar herhangi bir kasık agrısı akıntı hissetmedinmi
Bana da cumartesi progestana basla dedi kaç gün kullan dedi sana duspsthonu Niqu Niqu

Yapar yapmaz görür gibi oldum 5-10 dk da tam oturdu rengi 🤷🏻‍♀️
Valla sen ilk idrarlada yap yarin yada tutabiliyosan eger basla simdi aksam 10da yap tekrar at bakalim bi cok ilginc valla 5 gunde kendini gosterdiyse azimli bebe 😁 Insallah vardir da mucizeye tanik oluruz valla. Yoksada eger testle alakali bi cacik vardir dicez canimizi sıkmayip adet beklemece 🙏

Valla sen ilk idrarlada yap yarin yada tutabiliyosan eger basla simdi aksam 10da yap tekrar at bakalim bi cok ilginc valla 5 gunde kendini gosterdiyse azimli bebe 😁 Insallah vardir da mucizeye tanik oluruz valla. Yoksada eger testle alakali bi cacik vardir dicez canimizi sıkmayip adet beklemece 🙏
Buda efektli hali 🙈🙈 yarın sabah ilk idrarla yaparım ama sanmıyorum testte bir cacık var bence mümkün değil ki inanmıyorum o yüzden ama bi heyecan yapmadım da değil 😂

Eklentiler

• IMG_20220525_162054.jpg
    IMG_20220525_162054.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 43
Bana saatin önemli olduğunu bile söylemediği..23 ben saat sabah 10 buçukta vuruldu iynem..akşam ilişki oldu..1 gün boş..bu gün yine ilişki..böyle devam ediyorum.İn şa Allah kuzum boşa gitmez çabaların..Vurulduğum gün çok az ağrı oldu..bu kadar..akıntılarım oldu ama

X