Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız sen çatlatma vurulcaktın bana yazaydın ya artık çatlatma iğnesi ustası oldum 3. İğnem biliyosun aksam ilişkiye girmen evet güzel olmus kız dün aksam 36. Saatini de keske değerlendireydin ama neyse bugün mutlaka en erken saatde girin bak büyük ihtimalle hepsi bu sabah en geç 10 itibariyle çatlamıştır bugün vakit kaybetmeden hemen girin derim hatta eşin evdeyse hemen girin sonra 1 saat kalkma

Ben bilmiyordum ki bana çatlatma iğnesi yazıcak..ben testle yumurtanın olub ve sonra çatladigini gördüm..hatda eşime dedimki şimdi ben bunları görerken..neden doktora gidiyorum ki...ama doktor dedi testleri boş ver..yumurtan çatlamışhemen iğneyi yazdı bana..bende çıkarken vurdum..ama 36 saate demedi.Evde misafirim var..sabahtan eşimle çıkıyorlar emlakçıları geziyorlar ev için..ilişki biliyorum gece 12 buçukta ancak olurBu defada olmadı

Daha doğrusu çatlamamış doktor dedi

Yok yok ole düşünme kuzum bir kere yapmıssınız ama bu aksam mutlka yakala eşini :)

Kuzum eşin de muayne oldu mu senin ? Spermiyogram testi falan verdi mi ?

Bende gördüm canım

Buda efektli hali yarın sabah ilk idrarla yaparım ama sanmıyorum testte bir cacık var bence mümkün değil ki inanmıyorum o yüzden ama bi heyecan yapmadım da değil
Canım senin hevesini kırmak istemem ama yumurtlamadan 5 gün sonra bırak idrarı kan testinde bile çıkmaz döllenme süresi var yumurtlamadan sonra ztn 3 gün içinde döllenme geçiyor yani 2 günde idrar tıp o kadar gelişmedi bence yumurtlamandan itibaren 12-14 gün sonra yapman en saglıklı sonuc olur senin için

Biliyorum canım ya çıkmayacağını bile bile yaptım canım test çekti ama çıkınca da ufak çaplı bi şok geçirdim o kadar normalde hep 12. Gün yaparım

Kız bu hep boyle cikiyo inanma simdiden daha yumurtan yeni catladi gecen ayda bende bunda bu sekilde cikti hatta dahada belliydi

Kız bu hep boyle cikiyo inanma simdiden daha yumurtan yeni catladi gecen ayda bende bunda bu sekilde cikti hatta dahada belliydi
Dimi ya bak şimdi hatırladım evet sende de baya baya silikti. Ay yok bu testten yapmicam farklı marka denicem bir hafta sonra yaparsam çıkar artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…