Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla sende haklısın gün aşırı benim içinde zor iyi yaptın canım onunla takip et yumurtlama görünce de istersen bi doktora gidersin emin olmak için

Yaa evet ben de şimdi yumurtlamaya en az üç gün falan vardır diye dün birlikte olduk. Yumurtlama günü üç dört gündür birlikte olmamış olacağız o şekilde değerlendireceğim bakalım tutarsa shsjsj

Valla sende haklısın gün aşırı benim içinde zor iyi yaptın canım onunla takip et yumurtlama görünce de istersen bi doktora gidersin emin olmak için
Ya evet gerçekten çok zormus bir ay bile yapamadık. Biz de o yüzden testle denemeye karar verdik bakalimmm

Bana doktorum haziran dedi eğer bu sefer de olmazsa. Femara+ovitrelle kullanıyorum senin tedavi şeklin nasıl?

A a kuzum olabilir ama öncesinde değerlendirmiştiniz dimi

Stres en büyük engel bizim için. Yolun başında sayılırım ama yorucu bi süreçmiş, insanı en çok beklemek umutlanmak yoruyor. Yine de olumlu düşünüyorum hep. Elimizden geleni yapıp bekleyeceğiz gerisi kısmet

A a kuzum olabilir ama öncesinde değerlendirmiştiniz dimi
Evet kuzum degerlendirdik bide bisey dicem bu doktorun bana verdigi picos diye bi gida takviyesi vardi 2ay kullandim hatta yarida biraktim kullanmiyorum simdi kız bu bana resmen tüy yapti ya bir tane tüy olmayan vucudumda resmen ayva elma seftali nasil istersen iste tuylendim resmen bacaklarimdada ayni sekilde ve acayip sacim uzuyor sarı sac kullaniyorum bide dibim geliyor surekli. Özel bölge agdaya ayda bir giden bi insandim 2 aydir 20 güne düşürdüm

Canim yumurtlama masajina nerden bakabilirim ?
Dun birgebenin günlüğü YouTube videosuna baktım, biraz da hızlandırıp izledim, sadece konuştu, nasıl yapıldığını gistermedi
Yapılışını gösteriyor canım ebru ceylan yumurtlama masajı yaz çıkar

Canim yumurtlama masajina nerden bakabilirim ?
Dun birgebenin günlüğü YouTube videosuna baktım, biraz da hızlandırıp izledim, sadece konuştu, nasıl yapıldığını gistermedi
Yumurtlama kalitesi için yumurtalık masajı yazıyor başlığında videonun

Femara sonrası vajinal muayene ile yumurta oluşumuna ve gelişimine bakacaktır. Uygun görürse çatlatma iğnesi yapabilir. Yaklaşık 48 saat sonra ilişki tavsiye edilir. Devamında gün aşırı ilişki ile en az 12 gün sonra gebelik testi yapılır. Çatlatma iğnesinin içinde yapay hcg hormonu bulunduğundan dolayı daha önce yapılan testler yalancı bir pozitiftik sağlıyor, o yüzden mutlaka beklemek gerekiyor yanılmamak için. Kişiden kişiye değişmekle birlikte standart süreç Genelde böyle işliyor. Yumurta gelişimi için kuru incir ve havuç yiyorum ben gün içinde. Bir de folik asit kullanıyorum gebelik hazırlığında faydalarından dolayı öneriliyor.

Ya kızlar benim bugün 15. Gün ama aşırı silik hala t cizgisi ? Daha geç gören var mı yumurtlamayi? Kasıklarım da ağrıyor oysa ki inanılmaz şekilde

Evet ama stresi de hayatımızdan çıkaramıyoruz her ay ayrı bir stres yaşatiyor süreç. Kaç yaşındasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…