Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Az olsa sorun çok olsa sorun bu nasıl iştir anlamadım. Eskiden on kadından dokuzuna sorardın ya ilk gecemde hamile kaldım derdi yada kazayla olmuş bir çocuk mutlaka olurdu. Biz bence doktorları bırakıp onlardan taktik alalım

Köyde çalışıyorum ben her velimin en az 4 5 çocuğu var nasıl yapıyosunuz bi anlatın hele dicem yakında

Benim bir senedir olmuyor ya kardeşime söyledim kolay olmuyormuş doktor da diyor herkes diyor falan dedim salak kardeşim ilk gecesinde korunmadığı için hamile kaldı hem de iki kere yumurtlamış ikizleri olcak. Başka bi arkadaşıma da zor oluyor dedim üç senedir korunuyordu ilk denemesinde hamile kaldı. Allahım diyom en çok ben istiyorum neden böyle yapıyon gözünü seveyim baya bi isyan değil de konuşma şeklinde sonra kendi kendime cevap veriyorum aynen diyorum bu ay şuraya gidicektim rahat edeyim diye vermedin şu ay kardeşim evleniyordu rahatça oynayayım diye vermedin biliyom benim için uygun zamanı bekliyorsun inş öyledir

Mesele herhalde bilinçsizce gelişigüzel yapmakta biz bı ilk gecemize ışınlansak ne iyi olur

Mesele herhalde bilinçsizce gelişigüzel yapmakta biz bı ilk gecemize ışınlansak ne iyi olur
Buna katılıyorum neden derseniz ben ikinci için 6 ay uğraştım bi türlü olmadı sonra memlekete gittik düğün dernek stressiz bi güzel geçti geldikten iki hafta sonra hamile olduğumu öğrendim hemde üçüz kafama takmadım aklıma bile gelmedi hamile kaldım. İlkinde zaten küçük yaşta anne olduğum için hiç bişey anlamadım beraber büyüdük valla şimdi kardeş istiyor sıpa anne bebek karnında mı diyor

Evet canım baya strezsiz olmuş ki üçüz olmuş hahahayok mu bı düğün ya bende gideyim kafam bı güzel biraz oynayayim kafam tam dağılır belki benimde olur olsun da bı taneye de razıyım

Evet canım baya strezsiz olmuş ki üçüz olmuş hahahayok mu bı düğün ya bende gideyim kafam bı güzel biraz oynayayim kafam tam dağılır belki benimde olur olsun da bı taneye de razıyım
Ama tabi elde var sıfır üçü de yok sağlıklı olsun da

Valla bu gebelik işleri genetik zannederdim hep bizim sülale doğurgan kendimi de korunurken bile hamile kalcak kadar doğurgan sandımdı annemin üç kızı var ablamın rahmi tersti kız kardeşimin rahmi kalp diyorum ki anne benim de rahmim yok sanki o değil de rahmim ters faln olsa muayenelerde doktor görürdü dimi çünkü tersse eğer boşuna bir sene sırt üstü yatmışım dicem

Ultrasonda anlaşılıyor canım olsaydı doktor söylerdi muhakkak

Ultrasonda anlaşılıyor canım olsaydı doktor söylerdi muhakkak
Şimdi kadınlar kulübünün altından girdim üstünden çıktım on sene öncelerine falan indim yumurtlamadan iki gün sonra sol yumurtalık ağrısı yaşayan kadınların bazıları hamile kalmış umutlanmamalıyım diye diye yine bu tuzağa düşüyorum tutun

Olabilir valla herşeyi gördü bu gözler

Kilo aldim diye aa yok yok sen hamileydin dogurdunmu eminmisin diyenler bile oldu EMINMISIN DIYOR YA walla daha lafi yapistiriyorum kimse cesaret edemiyor cok şey varda anlatmak istemyrm burda midem bulaniyo gercekten insanlar cok Adi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…