Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım rabbim sesini duysun inşallah bu ay olmazsa temmuzda nasip etsin size bu mutluluğu. Sen umudunu kaybetme yeterki

Çıkmadı diğeri yanlış demek ki. Veziir
Aşkım valla ben yine gördüm ama comfort çıkarıyor böyle bizzat yaşadım ondan yine söylemeye çekiniyorum.
umudunu diri tut kuzum, en beklenmedik anda çiçekler açıverir

Desteğiniz için çok teşekkür ederim kızlar vallahi bazen böyle duygu boşalmalarım oluyor. Ağlama krizi falan sonrasında daha iyi hissediyorum. Umudumu kaybetmedim inşallah hayırlı ve tez zamanda sağlıklı yavrumuz olur hepimizinde. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

İnnovita ise bu sekilde cikartiyor pek inanma

2 gün sonra artımed yapıcam onunla belli olur artık hayırlısı

Ben 02.06 da çatlatma iğnesi yaptım bugün 9.gün ve sadece çatladığı gece hissettim. Onun dışında kasık ağrısı, bel ağrısı, akıntı vs hiçbirşey hissetmedim. Progestantan dolayı yorgunluk hissi var sadece. Belirti olmadan çatlatma iğnesi sonrası süreci geçiren ve gebelik elde eden var mı bilmiyorum Allah hayırlara vesile etsin inş

Kızlar 0.0 beta HCG yine zaten kan verdim eve geldim bir saat geçti leke geldi şok yaşadım resmen. Yani ben elendim ama diğer aya geçmeyeceğim kafamdan silip atacağım kilo vermeye sağlık sorunlarımi iyilestirmeye adayacagim kendimi. Hepinizi öpüyorum inşallah bir an önce gebe kalirsiniz Childdevelopment canım ben regl olmadım yazmıştım oldum artık beni eleyebilirsinizzz

Benim bugün döngümün 21.günü her ay düzenli görürüm test yapsam çıkmaz sanırım erken daha demi
Ben 21. Gün yaptım prodoctor hemen çizgi çıkardı çok silik sonra kaset yaptım tabi ki çıkmadı. 22. Gün predictor yaptım o da hemen çıkardı 23. Gün kaset test çoookkk silik çıktı sonradan epey koyulaştı. 24. Gün sabah ilk çişle artımed ben burdayım dedi bugün 25. Gün de kana gittim bakalım ne çıkacak. Hayırlı haberler alırız inşallah

Benim bugün döngümün 21.günü her ay düzenli görürüm test yapsam çıkmaz sanırım erken daha demi
Bu tamamen ne zaman yumurtladığın ile alakalı bir durum. Ben reglime 5 gün kala kaset testte çift çizgi görmüştüm. Kan testi vermiştim 130 çıktı. Sanırım ben erken yumurtluyorum çünkü diğer gebeliğimide bu şekilde erken öğrendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…