Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa bu arada ben her ay asiri yumurtlama sancisi cekerim bu ay hsg cekildim goguslerim sancir regl zamani batın kısmım agrir belirtim olur yani bu ay 3 gün erken regl oldm ve hic belirtimde yoktu insallah yarin guzel haberler verirsin bize
Yaa inşallah bakalım çıkarsa

Ah kizlar daha yeni fark ettim 10 gun sonra babalar gunuymus insallah esimize bu suprizi yapariz ya hic vakit gecmiyor belirti aramiyorum desem yalan aramak istemiyrium

Biraz hava al, kafa dağıt, bizi özle, sonra gel kuzum

Ya belki onda da çıkmazsa diye direkt kan veririm daha garanti olur diye düşündüm. Sabaha kadar olmazsam kan vereceğim
tmm kuzum biraz kafani dinle bende aslinda cekilecem 15 gun kadar kafa dinlemem lazım ilgimi baska biseye vermem gerek sosyal medya zaten kullanmiyorum biraz tv ye sarcm kendimi

Hayırlısı olsun kuzum üzülme ins bu ay bebeğin seninle olur bırakma tedavini morelini yüksek tut stres yapma ins temmuz ayı kavusursun canım
Amin canım yok ya üzülmedim iyiyim önümüzdeki ayı bekliyorum artık bomba gibi bir girişle Temmuz bizim ayımız olsun inşallah

Hava almalar kafa dinlemeler iyi geliyor İnan haberdar ederim kuzum seni içini ferah tut umudunu yitirme olacak inşallah

Bak şu an aynı durumdayım bende her adet öncesi bi ağrı gezer belim kasıklarım arası şimdi de dolanıp duruyor. Bu kızıma hamileyken de olmuştu ama kaybettiğim bebeğimde hiç olmadı mesela.

Yaaa inşallah bi mucize olurda burdan dönülür be ❤ insan negatifi görünce bazen sevinebiliyo kuzum normaldir bazen vücudumuz oynuyo bizimle
Yok yok daha dönmez burdan kendimi kandırmama gerek yok bu ikinci denemeydi üçüncünün uğuruna inanıyorum inşallah

Üzüldüm canım ama acaba demekten de kurtulmuş oldun inşallah döner burdan biz edelim duamızı. Olmazsa da temmuz çok şenlikli olacak dolacak
İnsan üzülmüyor değil amaa öyle aman aman üzülemedim çünkü çok tedirgindim bi rahatladım kanı verdim hafiften sökülmeye başladı ama tam bi sökülemedi de bakalım artık hayırlısı

Evet temmuza geliyoree

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…