Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bak şu an aynı durumdayım bende her adet öncesi bi ağrı gezer belim kasıklarım arası şimdi de dolanıp duruyor. Bu kızıma hamileyken de olmuştu ama kaybettiğim bebeğimde hiç olmadı mesela.
Vallahi hâlâ regl olmadım sabaha da olmazsm koşa koşa gidip kan vercem ajsjjs

Kizlar, 10 gun sonra tup bebek tedavisine basliyorum. Bugun istenen tetkikleri yaptirmaya universite hastanesine gitmistim. Amh istememelerine ragmen ben yapilmasini istedim. Daha da dustmustur diye. Araliktaki degerim 0.63. Simdi 1.02 cikmis. Ne kadar sacma bir test bu @dceke R Random3
E bu çok iyi o zaman, şansın da artacak 🥰 ayy şimdi de senin için heyecanlanıcaz. Hadi bakalım kalpleri zorlayacak süreç başlasın 💪❤️

Childdevelopment Childdevelopment kuzum çizik at bana biraz geldi geceye sökülürüm iyice elendim kızlar ben yumurtlamadan sonra girerim biraz kafa dinlicem bişey olursa beni etiketleyin @miresl A ad000 Niqu Niqu bitliKedi bitliKedi kan sonucunu etiketle kuzum @dceke kuzum sende bişey olursa yaz R Random3 @Veziir @iyilikperisi92 M MiuLego diğer kızçelerim öpüyorum hepinizi 15 gün sonra online olurum gene 🤣🤣 herşey gönlümüzce olsun
Canım benim git dinlen toparlan sonra bomba gibi bekliyoruz seni 😘❤️

Kuzum belirtilere takilma hic belirti yasamadan 8- 9 haftalik gebe oldugumu gördü bu bünye 😅 kızımda içime doğarak yaptigim kaset test bata 6 gün varken cikti hic belirtim yoktu.. Ama sen yüreğinden hissediyosan vardir diyorsan belirtiye takilip kafani yorma patlat bi erken gebelik 2 gun arayla yap 3 tane test al
Hissetmiyorum yok galiba olsa da negatif göre göre artik olacağına inancimi kaybettim 😂

Childdevelopment Childdevelopment kuzum çizik at bana biraz geldi geceye sökülürüm iyice elendim kızlar ben yumurtlamadan sonra girerim biraz kafa dinlicem bişey olursa beni etiketleyin @miresl A ad000 Niqu Niqu bitliKedi bitliKedi kan sonucunu etiketle kuzum @dceke kuzum sende bişey olursa yaz R Random3 @Veziir @iyilikperisi92 M MiuLego diğer kızçelerim öpüyorum hepinizi 15 gün sonra online olurum gene 🤣🤣 herşey gönlümüzce olsun
Benimde adetim olduğum için..biraz kafamı dinleticem..Bir şey olursa beni etiketle sende canım

merhaba bende bugün doktora gıttım bana 3,5 cm yumurtalık kisti oldugunu söylediler . ilk defa duyuyorum nedir bu yardımcı olur musunuz bu kist varken gebelik oluşmaz mı
Merhaba basit yumurtalık kisti gebeliğe engel değil ben hamile kaldığımda da vardı hamileliğim ilerleyince o kistimde kaybolmuştu.bnde sürekli çıkıyordu dogm kontrolle degicyordu veya adet olunca geçiyordu adet olduktan sonra tekrr gidin eğer geçmesiyle doğum kontrol isteyin onla geçer ama önemsiz basit kistler 7-8 cm den sonrası sorun olabiliyor o da ilaca yanıt vermesse yani buyutulck boyutta deil ama bnce geçmesi için takip ettirin

Yok bebetime değil geçen aydan mimlendi o. Artımed di değişikti rengi 2 model mi üretiyorlar artık bilmiyorum.
Bende bebetime yanlış çıkınca artimet almıştım hicbirsy çıkmadı yani silik gölge bile yoktu eğer artimet ise bence doğru olma ihtimali var ozaman insaallahhh hayırlısı ile doğrudur ya bismillahhh güzel hberlerle ins

Ay mübarek gün yapıcam heralde. Kasıklarımda ağrı da var ara ara. Midem de kötü göğüslerim de hassas acıyo falan. Ama normalde taş gibi olurdu bu sefer pamuk gibi göğüslerim yumuşak ama acı var. Bide kuruluk olurdu regle 3 4 gün kala o da olmadı bakalım.

Ahhh ne belirtiler oldu da negatif gördük hep yine öyle olacak kesin işte bir umut😞

Eltim de sanırım ikinci kez kimyasal gebelik geçirmiş onların evleneli 1 yıl olmadı. Ben nerdeyse 3 yıl olacak hala tık yok. Rabbim ona da hayırlı evlat versin inşallah
Al benden de o kadar valla 3 yıldır bir kez bile olmadı 🤦🏻‍♀️
15 gün sonra sakin bir şekilde bekliyoruz seni 🙏🏻
Evet temmuza geliyoree 😅
😂😂

Kızlar merhaba biliyorum sürekli her ay aynı belirtilerle ortaya çıkıyorum ama bu belirtilere de kulak asmamak gerçekten elde değil. Reglime 5 gün kaldı ama ara ara mide bulantılarım ve çok belirgin kasık ağrım var umutlanmak istemiyorum ama yine de burada hepimiz birbirimizi destekliyoruz sizce belirti mi 🤦
Olabilir de olmayabilir de kuzucum ona takılma az kalmış yapıver bi test be 😍😍

15 gün çoook 1-2 gün dinlenip gel🤗

X