Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canımmm ben ovulasyon testi yapıp yumurtlama görmeyince amaan zaten yumurtlama olmadı acaba hamilemiyim değil miyim düşünüp strese girmeye gerek yok dediğim ay hamile kalmışım biliyor musun ve teste yumurtlama görmedim kesinlikle . benim dış gebelik oldu ama oldu yani yumurtlamışım, yumurtlama görmesen bile sen gün aşırı devam et yumurtlamadım diye de üzülme :)
Ben zaten anlamıyorum bu ovulasyon testlerine de körü körüne güvenilmiyor o yüzden gün aşırı yada 2 gün ara verip ilişki oluyor. Bizim yaşımız baya küçük kalıyo şu zamana göre. 23 yaşındayım eşim 22. Eşimin yaşından sebep isteği oluyo genelde

Artık insan tükeniyor 🥺 ya bir sebeb olsa eyvallah bir sorun olsa eyvallah ama bütün doktorlar sorun yok olur ama olmuyor her ay aynı şeyi yaşamaktan yoruldumm
Kul darlmayınca hızır yetişmezmiş. Geçen aylarda aynı senin gibi ümitsizliğe düştüm . Sonra kendime döndüm dedim ki "artik her şeyi biliyorsun uygulamaya ihtiyacım yok, kendini tanıdın . Hiç bir şeyi düşünme ve yoluna bak . " Kendime söz verdim ve uyguluyorum. Can sağ olsun herşey ALLAH'IN izni oluyor 👐 inşallah en kısa zamanda gönlünüzün ferahlaması duasıyla 😍

😂😂 uğramıyorsun kiiii sanırım hamileyim testler öyle diyor şimdilik. Valla bu ay ovulasyon dönemi çıktım burdan sakin geçireyim dedim bir de spermlerin hızını gücünü arttıran bir de jel aldım onu da kullandık heralde onların da faydası oldu bakalım yarın kana gideceğim inşallah güzel haberler almak nasip olur. Sen nasılsın?
Ayyy cok sevindim. Allah tamamina erdirsin cnm. O tarz urunleri aldatmaca olarak gorurum ve cesaret edemem kullanmaya bile ama size bahane olmus resmen. Biz de testleri yeniledik bu ay. Esimin 22 milyon sperm kayip, ortada yok :) yavaslarin bi kismi hareketsiz gruba gecmis, Allah rahmet etsin :) Benim Amh daha yuksek cikti, hic anlamadim. Durumlar boyle, ortaya karisik. Adetle birlikte tupe baslayacagiz, arka kapidan kacmazsam 😅

Ayyy cok sevindim. Allah tamamina erdirsin cnm. O tarz urunleri aldatmaca olarak gorurum ve cesaret edemem kullanmaya bile ama size bahane olmus resmen. Biz de testleri yeniledik bu ay. Esimin 22 milyon sperm kayip, ortada yok :) yavaslarin bi kismi hareketsiz gruba gecmis, Allah rahmet etsin :) Benim Amh daha yuksek cikti, hic anlamadim. Durumlar boyle, ortaya karisik. Adetle birlikte tupe baslayacagiz, arka kapidan kacmazsam 😅
Sen niyet etmişsin devamı gelir inşallah önemli olan başlamak rabbim devamını getirsin. Jel işe yaradı mı bilmem ama dur bakalım neler olacak kan değerleri artarsa sevineceğim inşallah. Sen de hayırlı haberler ver bize canım 🤗

Kasıklarımda ara ara ağrı hissediyorum ve her an regl başlamış gibi ıslaklık var yani wc gidip kontrol edeceğim neredeyse her seferinde
Ne zamandan beri sürüyor bu durum ? Benim regl tarihim gelmeden dört gün öncesine kadar bu şekilde ağrılarım başladı ya hatta regl olacağım diye oturdum ağladım sjsjs şimdi eşim dagla geçiyor benle dün bat günümdu hala regl olmadım daa. Sence yarın kan versem çıkar mı ? Regl tarihinden iki gün önce kan verdim sıfır çıktı ama doktor varsa da çıkmayabilir demisti

Yaa neler yaşadın hissettiklerini yazabilir misin ben de daha regl olmadım yarına kadar olmazsam yarın kan vereceğim
Gebelikte ilk 2-3 ay her ay adet görecekmis gibi sancilandim. Göğüs kisimlarimin rengi degisti cok akinti olarakta gebeliklerimin 2 sindede farkliydim birinde kuruydum birinde su gibi akintim vardi 4 gebelik gecirdim 2 tane cocugum var hepsinde farkliydi ama ben sagliksiz olan 2 gebeliğimi zaten 8. 9. Haftada anlamistm birinde hatta surekli lavaboya gidiyordum akıntım geliyordu adet oldum saniyordum

Ne zamandan beri sürüyor bu durum ? Benim regl tarihim gelmeden dört gün öncesine kadar bu şekilde ağrılarım başladı ya hatta regl olacağım diye oturdum ağladım sjsjs şimdi eşim dagla geçiyor benle dün bat günümdu hala regl olmadım daa. Sence yarın kan versem çıkar mı ? Regl tarihinden iki gün önce kan verdim sıfır çıktı ama doktor varsa da çıkmayabilir demisti
Bence yarin bi test yapin gec dollenme degilse zaten testte cikar

2gündür aynı belirtileri yaşıyorum. Çatlatma iğnesinde 14.günüm bitiyor. Adetim düzenli olmadığı için net regl tarihi bilmiyorum ama uygulama 14 Haziran olduğunu söylüyor. Doktorum 11-12 Haziran da kan vereceğimi söyledi gebelik varsa da kaset testte çıkmayacağı için. Ben 14nden sonra hala olmazsam kan vermeyi düşünüyorum.

Bence yarin bi test yapin gec dollenme degilse zaten testte cikar
Ya benim yumurtlama görme tarihim 26 Mayıs. Hatta 27mayista da ovulasyon testi koyuydu. 28inde çatlama gördüm. Gebelik testinde çıkmadı. 6sinda kan verdim orda da çıkmadı. Ama bugün de regl olmazsam sabah gidip kan vereceğim

Kızlar merhaba biliyorum sürekli her ay aynı belirtilerle ortaya çıkıyorum ama bu belirtilere de kulak asmamak gerçekten elde değil. Reglime 5 gün kaldı ama ara ara mide bulantılarım ve çok belirgin kasık ağrım var umutlanmak istemiyorum ama yine de burada hepimiz birbirimizi destekliyoruz sizce belirti mi 🤦
Kuzum belirtilere takilma hic belirti yasamadan 8- 9 haftalik gebe oldugumu gördü bu bünye 😅 kızımda içime doğarak yaptigim kaset test bata 6 gün varken cikti hic belirtim yoktu.. Ama sen yüreğinden hissediyosan vardir diyorsan belirtiye takilip kafani yorma patlat bi erken gebelik 2 gun arayla yap 3 tane test al

Gebelikte ilk 2-3 ay her ay adet görecekmis gibi sancilandim. Göğüs kisimlarimin rengi degisti cok akinti olarakta gebeliklerimin 2 sindede farkliydim birinde kuruydum birinde su gibi akintim vardi 4 gebelik gecirdim 2 tane cocugum var hepsinde farkliydi ama ben sagliksiz olan 2 gebeliğimi zaten 8. 9. Haftada anlamistm birinde hatta surekli lavaboya gidiyordum akıntım geliyordu adet oldum saniyordum
Benim de normalde regl olacağım zaman göğüs uclarim çok ağrır dokunamam bile ama şu an hiç böyle değil bu da tuhaf geldi bana. Ben de her an adet olacağım zannediyorum. Kasıklarım ağrıyor ha geldi ha gelecek regl diyorum ama gelmedi 🤷

Ya benim yumurtlama görme tarihim 26 Mayıs. Hatta 27mayista da ovulasyon testi koyuydu. 28inde çatlama gördüm. Gebelik testinde çıkmadı. 6sinda kan verdim orda da çıkmadı. Ama bugün de regl olmazsam sabah gidip kan vereceğim
14 gun falan olmus bence idrardada cikmasi gerekir insallah gönlüne göre olsun

2gündür aynı belirtileri yaşıyorum. Çatlatma iğnesinde 14.günüm bitiyor. Adetim düzenli olmadığı için net regl tarihi bilmiyorum ama uygulama 14 Haziran olduğunu söylüyor. Doktorum 11-12 Haziran da kan vereceğimi söyledi gebelik varsa da kaset testte çıkmayacağı için. Ben 14nden sonra hala olmazsam kan vermeyi düşünüyorum.
Ben de yarın bir kan vereyim madem inşallah çıkar sizin de 🤷

Benim de normalde regl olacağım zaman göğüs uclarim çok ağrır dokunamam bile ama şu an hiç böyle değil bu da tuhaf geldi bana. Ben de her an adet olacağım zannediyorum. Kasıklarım ağrıyor ha geldi ha gelecek regl diyorum ama gelmedi 🤷
Aa bu arada ben her ay asiri yumurtlama sancisi cekerim bu ay hsg cekildim goguslerim sancir regl zamani batın kısmım agrir belirtim olur yani bu ay 3 gün erken regl oldm ve hic belirtimde yoktu🙄 insallah yarin guzel haberler verirsin bize

X