Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim ne zamandir merak ediyordum seni cok umutsuzdun skntlydin sonki doktorun soylediklerinden sonra insallah sana iyi gelir guzel haberlerini aliriz tedavinden sonra
Ay evet, sorma cnm. Olsun diye ugrastikca isler karisiyor. Hsg cektirdim adet olamadim. Klomen kullandim, kist oldu, dogum kontrol hapi kullandim. Bu surecte bi suru hastalik oldu, hic kullanmadigim kadar cok ilac kullanmak zorunda kaldim. Yani en son tup yapalim bari, daha profesyonel destek alalim dedik. Tupten de umutsuzum ben de elimden geleni yaptim demek icin. Hep umutsuzum yani Hakkimizda hayirlisi. Donup dolasip hayirlisi diyoruz, baska gidecek yol yok insallah senin surecin yolundadir

Hamile misin kuzum, yakalayamadim. Masallah, cok sevindim, saglicakla Ne oldu, nasil oldu, bize de anlat
uğramıyorsun kiiii sanırım hamileyim testler öyle diyor şimdilik. Valla bu ay ovulasyon dönemi çıktım burdan sakin geçireyim dedim bir de spermlerin hızını gücünü arttıran bir de jel aldım onu da kullandık heralde onların da faydası oldu bakalım yarın kana gideceğim inşallah güzel haberler almak nasip olur. Sen nasılsın?

Inşallah güzel haberler al canım evet gördüm ben senin testlerini bence bebiş var tutunsun annişine inşallah jelin adını verebilir misin kuzum

Ya bence hic üzülme her ay yeni bi baslangic ben gec adet olunca sinirim bozuluyor regl gelince ilk bi üzülür gibi oluyorum sonrasi enerji doluyorum

Negatif olduğunu düşünüyorum hiçbir umudum yok o yüzden yapmıyorum adet geçince yaparım inşallah

Kızlar merhaba biliyorum sürekli her ay aynı belirtilerle ortaya çıkıyorum ama bu belirtilere de kulak asmamak gerçekten elde değil. Reglime 5 gün kaldı ama ara ara mide bulantılarım ve çok belirgin kasık ağrım var umutlanmak istemiyorum ama yine de burada hepimiz birbirimizi destekliyoruz sizce belirti mi

İlacı bıraktınmı peki bende progestan kullanıyordum ilacı bıraktıktan en geç 3 gün içinde gebelik yoksa regl oluyorsun
Bana adetin 15.günü başla dedi 10 gün içtim 20 hap vardı. Kullandığım aylarda ilaç bittikten 1 hafta 10 gün sonra oluyordum. Cumartesi günü 1 hafta olacak en geç pazartesiye kadar olurum muhtemelen

Bazen iki gün boşluk oluyo onda da zaten spermler 4-5 gün arası canlı kalabildiği için yakaladığımı düşünüyorum yumurtlama gerçekleşiyorsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…