Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bak şu an aynı durumdayım bende her adet öncesi bi ağrı gezer belim kasıklarım arası şimdi de dolanıp duruyor. Bu kızıma hamileyken de olmuştu ama kaybettiğim bebeğimde hiç olmadı mesela.
Vallahi hâlâ regl olmadım sabaha da olmazsm koşa koşa gidip kan vercem ajsjjs

E bu çok iyi o zaman, şansın da artacak ayy şimdi de senin için heyecanlanıcaz. Hadi bakalım kalpleri zorlayacak süreç başlasın

Canım benim git dinlen toparlan sonra bomba gibi bekliyoruz seni

Hissetmiyorum yok galiba olsa da negatif göre göre artik olacağına inancimi kaybettim

Benimde adetim olduğum için..biraz kafamı dinleticem..Bir şey olursa beni etiketle sende canım

merhaba bende bugün doktora gıttım bana 3,5 cm yumurtalık kisti oldugunu söylediler . ilk defa duyuyorum nedir bu yardımcı olur musunuz bu kist varken gebelik oluşmaz mı
Merhaba basit yumurtalık kisti gebeliğe engel değil ben hamile kaldığımda da vardı hamileliğim ilerleyince o kistimde kaybolmuştu.bnde sürekli çıkıyordu dogm kontrolle degicyordu veya adet olunca geçiyordu adet olduktan sonra tekrr gidin eğer geçmesiyle doğum kontrol isteyin onla geçer ama önemsiz basit kistler 7-8 cm den sonrası sorun olabiliyor o da ilaca yanıt vermesse yani buyutulck boyutta deil ama bnce geçmesi için takip ettirin

Yok bebetime değil geçen aydan mimlendi o. Artımed di değişikti rengi 2 model mi üretiyorlar artık bilmiyorum.
Bende bebetime yanlış çıkınca artimet almıştım hicbirsy çıkmadı yani silik gölge bile yoktu eğer artimet ise bence doğru olma ihtimali var ozaman insaallahhh hayırlısı ile doğrudur ya bismillahhh güzel hberlerle ins

Al benden de o kadar valla 3 yıldır bir kez bile olmadı
15 gün sonra sakin bir şekilde bekliyoruz seni
Evet temmuza geliyoree

Olabilir de olmayabilir de kuzucum ona takılma az kalmış yapıver bi test be

15 gün çoook 1-2 gün dinlenip gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…