Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim test perilerim geldi yine yaa.
İki aydır 31. Gün rel oluyorum öncesinde de 27 29 değişiyordu. Bu gün reglin 29. Günü yarın yapsam mı ki test.

bu her doktorun farklı bir şey söylemesi çok can sıkıcı ya. Bence ovülasyon testini bırakmamalısın çünkü belli değil yumurtlama zamanın. Nasıl yakalayacaksın o zaman? yani ya ovü testleri kullan ya da dr takip etsin yumurtlamanı. Şansa bırakma bence
Bu ay iki günde bir ilişki oldu canım takip etmiyorum ama gün aşırı devam ediyoruz ona güvenerek ovulasyon testi yapmıyorum aslında. 1 ay boyunca kullandım ovulasyon testi yumurtlama görmedim o yüzden bıraktım o bile umutsuzluğa sürüklüyo

Kızlar benim de 12 Mayıs son adet tarihim. Bugün bel sızlaması sol kasık arada kendini hatırlıyor böyle sıkıntılarım var. Göğüslerim de 1 haftadır hassas şişik. Adetimin 12.günü ovulasyon yaptım silik çizgi bile çıkmayınca bidaha takip etmedim. Hamile olma olasılığım var mıdır? Devit 3 ve inofolic combi kullanıyorum. 4 ay klomen artı çatlatma iğnesi tedavisi gördüm sonuç alamadık gebelik oluşmadı. 9 aydır deniyoruz. Yorumlarınıza ihtiyacım var
Selam canım benimde 3 çatlatmam basarırız olmustu smdi son catlatmanın 18. Günündeyim 4 gün öncesine kadar benimde bel agrısı gögüslerim sızlıyordu suanda kayboldular sadece akıntım var benimde test yapabilirsin bence bende 11 aydır deniyorum

Onunla alakalı hiç birşey konuşmadı pko görünümü var bir de polibe benzeyen birşey reglken gel dedi bana. Tam sokulmemiste olabilirsin geçen regl dedi ya ne bilim kararsız kararsız konuştu hiç birşey de anlamadım. 16 mm birtanede yumurtam vardı o da çatlar mi bilmem sonradan. Regl 7 gün kaldı
Canım sen kafana takma olmasa doktorunu değiştir ztn hamilelik için tek bir yumurta tek bir sperm yeterli benim tek yumurtam oldugunda bile doktorum her zaman umut var demişti sen bence doktorunu değiş umutsuzluga neden sokuyorsa sen güzel düşün kuzum

Hayır bilmiyorum doktor duphaston verdi adetin 15.günü her ay başlaman lazım dedi. Tedaviden sonra gecikmelerim çoğalınca. Hiç yumurtlama agrısı da çekmedim. 4 aylık tedavide anladım sadece çatlamayı
İlacı bıraktınmı peki bende progestan kullanıyordum ilacı bıraktıktan en geç 3 gün içinde gebelik yoksa regl oluyorsun

Evet canım 1 aylık eş paketi bu normal de 1650 lira sepette %5 indirim oluyor 1567 lira.
faydası olur hadi inşallah be. Çok ciddi bi tutar ama faydası olacaksa hiç önemli değil verilir
Benim test perilerim geldi yine yaa.
İki aydır 31. Gün rel oluyorum öncesinde de 27 29 değişiyordu. Bu gün reglin 29. Günü yarın yapsam mı ki test.
ız yap tabi ne duruyosunn
Bu ay iki günde bir ilişki oldu canım takip etmiyorum ama gün aşırı devam ediyoruz ona güvenerek ovulasyon testi yapmıyorum aslında. 1 ay boyunca kullandım ovulasyon testi yumurtlama görmedim o yüzden bıraktım o bile umutsuzluğa sürüklüyo
gün aşırı ilişki varsa ve yorulmuyorsanız bu süreçten zaten dediğin gibi teste falan ihtiyaç yok

ya bu mfk ürünlerinde neyi ne için kullanıcaz, hangisini almalıyız bi yazmıyor adam güzelce

advictor ne işe yarıyor misal ben bilmiyorum
Kuzum eş paketi gebeliği kolaylaştıran vitaminlerin hepsi var eşinle birlikte içmen gerekiyor ama . Ek olarak eşinde sperm sorunu varsa ona azosperm alıyorsun advictor pcoslular için veya cikolata kisti yumurta tembelligi olanlar için ayrıca insülin direncini de düşürüyor kilo varsa advictorun yanında adalis kullanıyorsun kilo veriyo herkes bayagı yayınlıyor onun dısında enfeksiyon vs mantar gibi sorunlar varsa innozpro alıyorsun adendo var o da düşük geçirenler için gebe kaldıgında kullanabilirsin sedare agrı kesici magnezyumlu kapsül gibi gibi daha cok ilacı var işte 🤣🤣

Canım sen kafana takma olmasa doktorunu değiştir ztn hamilelik için tek bir yumurta tek bir sperm yeterli benim tek yumurtam oldugunda bile doktorum her zaman umut var demişti sen bence doktorunu değiş umutsuzluga neden sokuyorsa sen güzel düşün kuzum
Gitmem bir daha zaten çok güler yüzlüydu de çok kararsız konuşuyordu içime şüphe düştü olmaz artık diye. Çok üzüldüm çıkarken.. tabi hayırlısı olsun sağlıklı olsun ne zaman olursa olsun.

Kuzum eş paketi gebeliği kolaylaştıran vitaminlerin hepsi var eşinle birlikte içmen gerekiyor ama . Ek olarak eşinde sperm sorunu varsa ona azosperm alıyorsun advictor pcoslular için veya cikolata kisti yumurta tembelligi olanlar için ayrıca insülin direncini de düşürüyor kilo varsa advictorun yanında adalis kullanıyorsun kilo veriyo herkes bayagı yayınlıyor onun dısında enfeksiyon vs mantar gibi sorunlar varsa innozpro alıyorsun adendo var o da düşük geçirenler için gebe kaldıgında kullanabilirsin sedare agrı kesici magnezyumlu kapsül gibi gibi daha cok ilacı var işte 🤣🤣
Heeey maşallah😀😀😀ya ben bu gün başladım kullanmaya..2 tane ilaç şimdilik kullandım..çok acıktım..bu ne ya😱

X