Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ay iki günde bir ilişki oldu canım takip etmiyorum ama gün aşırı devam ediyoruz ona güvenerek ovulasyon testi yapmıyorum aslında. 1 ay boyunca kullandım ovulasyon testi yumurtlama görmedim o yüzden bıraktım o bile umutsuzluğa sürüklüyo
canımmm ben ovulasyon testi yapıp yumurtlama görmeyince amaan zaten yumurtlama olmadı acaba hamilemiyim değil miyim düşünüp strese girmeye gerek yok dediğim ay hamile kalmışım biliyor musun ve teste yumurtlama görmedim kesinlikle . benim dış gebelik oldu ama oldu yani yumurtlamışım, yumurtlama görmesen bile sen gün aşırı devam et yumurtlamadım diye de üzülme :)

Kuzum eş paketi gebeliği kolaylaştıran vitaminlerin hepsi var eşinle birlikte içmen gerekiyor ama . Ek olarak eşinde sperm sorunu varsa ona azosperm alıyorsun advictor pcoslular için veya cikolata kisti yumurta tembelligi olanlar için ayrıca insülin direncini de düşürüyor kilo varsa advictorun yanında adalis kullanıyorsun kilo veriyo herkes bayagı yayınlıyor onun dısında enfeksiyon vs mantar gibi sorunlar varsa innozpro alıyorsun adendo var o da düşük geçirenler için gebe kaldıgında kullanabilirsin sedare agrı kesici magnezyumlu kapsül gibi gibi daha cok ilacı var işte 🤣🤣
şimdi oldu bak çok teşekkür ederim kuzum.

son soru: eş paketivar bi de woman ve man olarak da var. ikisinin farkını biliyor musun?

Kuzum eş paketi gebeliği kolaylaştıran vitaminlerin hepsi var eşinle birlikte içmen gerekiyor ama . Ek olarak eşinde sperm sorunu varsa ona azosperm alıyorsun advictor pcoslular için veya cikolata kisti yumurta tembelligi olanlar için ayrıca insülin direncini de düşürüyor kilo varsa advictorun yanında adalis kullanıyorsun kilo veriyo herkes bayagı yayınlıyor onun dısında enfeksiyon vs mantar gibi sorunlar varsa innozpro alıyorsun adendo var o da düşük geçirenler için gebe kaldıgında kullanabilirsin sedare agrı kesici magnezyumlu kapsül gibi gibi daha cok ilacı var işte 🤣🤣
şimdi oldu bak çok teşekkür ederim kuzum.

son soru: eş paketivar bi de woman ve man olarak da var. ikisinin farkını biliyor musun?

Benimki alıştı valla kendi soruyo içelimmi diye 🤣🤣🤣
Bir benimkide alışsa😩beni aramış diyorki bir erkek doktoru buldum..arkadaşı demiş birilerin çocuğu sebebsiz olmuyormuş..bana diyor gidek onun yanına.Ama aslında erkek doktoruna izin vermiyordu..demek sakin olmağına bakmicam..çok istiyor çocuk olsun😔

Kızçeler döngümün 31.günündeyim adet olmadım henüz. Geçen ay 26. Günde olmuştum ama ondan önceki ayda 36. Günde. Yani umut etmekle etmemek arasında gidip geliyorum. 7 aydır deniyoz sanki olmayacakmış gibi ama bi yandan da umutlanıyoruz. Ne zor bi durum. Hayır olacaksa bi an önce olsa da temmuz grubuna geçsem bari :KK70: test perileri de geliyor bana ama elimde sadece bi tane normal kaset test var. Olduysa çıkar mı yoksa beklesem mi bilemiyorum 🤐

Kızçeler döngümün 31.günündeyim adet olmadım henüz. Geçen ay 26. Günde olmuştum ama ondan önceki ayda 36. Günde. Yani umut etmekle etmemek arasında gidip geliyorum. 7 aydır deniyoz sanki olmayacakmış gibi ama bi yandan da umutlanıyoruz. Ne zor bi durum. Hayır olacaksa bi an önce olsa da temmuz grubuna geçsem bari :KK70: test perileri de geliyor bana ama elimde sadece bi tane normal kaset test var. Olduysa çıkar mı yoksa beklesem mi bilemiyorum 🤐
yap bence. negatif çıkarsa bidaha alır 2 gün sonra yine yaparsın

yap bence. negatif çıkarsa bidaha alır 2 gün sonra yine yaparsın
İşte negatif çıkarsa diye tırsıyorum. Bırak kaset testi ben laborantım yarım saate beta hcg 'me bile bakarım ama cesaret edemiyorum. Yaa yine yıkılacam galiba. Gülüyorum falan ama gerçekten çok üzülüyorum ilk negatifti görünce :KK43:

Eklentiler

• 25F8095D-05CE-40C1-83CD-FAE2D6CD2060.jpeg
    25F8095D-05CE-40C1-83CD-FAE2D6CD2060.jpeg
    145,9 KB · Görüntüleme: 52
İşte negatif çıkarsa diye tırsıyorum. Bırak kaset testi ben laborantım yarım saate beta hcg 'me bile bakarım ama cesaret edemiyorum. Yaa yine yıkılacam galiba. Gülüyorum falan ama gerçekten çok üzülüyorum ilk negatifti görünce :KK43:
Ben laborant olacaktım var ya 😂😂😂 bu ay yumurtlama takip ettin mi

X