Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Neden ole konustuki yumurtaların oldumu kaç mm e 2 verdnmi döngünğn kaçıncı günü kuzum
Onunla alakalı hiç birşey konuşmadı pko görünümü var bir de polibe benzeyen birşey reglken gel dedi bana. Tam sokulmemiste olabilirsin geçen regl dedi ya ne bilim kararsız kararsız konuştu hiç birşey de anlamadım. 16 mm birtanede yumurtam vardı o da çatlar mi bilmem sonradan. Regl 7 gün kaldı

Herkese merhaba. Dün adetimin 23. Gün ü idi. Ovulasyon testinde yumurtlamayı yakaladım ve değerlendirdim. Ama bugün nöbetin olduğu için değerlendiremeyeceğim. Acaba önemli olan yumurtlama günü mü yoksa ertesi gün mü değerlendirmek?

Herkese merhaba. Dün adetimin 23. Gün ü idi. Ovulasyon testinde yumurtlamayı yakaladım ve değerlendirdim. Ama bugün nöbetin olduğu için değerlendiremeyeceğim. Acaba önemli olan yumurtlama günü mü yoksa ertesi gün mü değerlendirmek?
Spermler 3-5 gün yaşar canım yumurtlama günü önemli bu gün olmazsa obursu gün mutlaka değerlendirin 🥰

Stressiz oldu biraz ondan bir de gynoseed jel kullandım o da etkili oldu muhtemelen. Yarın aile hekimine gideceğim salı da artış için gideceğim haftaya cuma da dr uma randevu aldım memlekete gitmeden bi görüneceğim 4+4 te de pek bir şey göremez ama
aaa doğru jel aldım demiştin sen. Ben de bu ay prefert jel aldım deneyeceğim bakalım. Cumarteside hsg var.Bu ay umutluyum çok

Kızlar benim de 12 Mayıs son adet tarihim. Bugün bel sızlaması sol kasık arada kendini hatırlıyor böyle sıkıntılarım var. Göğüslerim de 1 haftadır hassas şişik. Adetimin 12.günü ovulasyon yaptım silik çizgi bile çıkmayınca bidaha takip etmedim. Hamile olma olasılığım var mıdır? Devit 3 ve inofolic combi kullanıyorum. 4 ay klomen artı çatlatma iğnesi tedavisi gördüm sonuç alamadık gebelik oluşmadı. 9 aydır deniyoruz. Yorumlarınıza ihtiyacım var

Kızlar benim de 12 Mayıs son adet tarihim. Bugün bel sızlaması sol kasık arada kendini hatırlıyor böyle sıkıntılarım var. Göğüslerim de 1 haftadır hassas şişik. Adetimin 12.günü ovulasyon yaptım silik çizgi bile çıkmayınca bidaha takip etmedim. Hamile olma olasılığım var mıdır? Devit 3 ve inofolic combi kullanıyorum. 4 ay klomen artı çatlatma iğnesi tedavisi gördüm sonuç alamadık gebelik oluşmadı. 9 aydır deniyoruz. Yorumlarınıza ihtiyacım var
Ve iki gündür nefes alış verişlerim yoğunlaştı kendimi çabuk yoruluyo gibi hissediyorum. İdrarım bir tek sabahları koyu onun dışında berrak olduğu için hamilelik yoktur diye düşünüyorum

Yumurtlama tarihini bilmiyorsun yani şuan. Olabilirsin tabi ki hamile neden olmasın

AA evet fındıkzade de. Teyzem çok memnun kaldı tüp bebek olmadan hamile kalamazsın dediler hsg den sonra hamile kaldı. Yani bilemiyorum bende hiç tecrübe etmedim bende adet olmayı bekliyorum ki randevu alayım artık🤷‍♀️ karar verince bana da bildirir misin merak ettim 😊
Merhaba. Siz gittiniz mi? Gittiyseniz nasıl geçti?
Ben bu cumartesi için randevu aldım gideceğim.

Eklentiler

• IMG20220609122632.jpg
    IMG20220609122632.jpg
    115,4 KB · Görüntüleme: 48
Yumurtlama tarihini bilmiyorsun yani şuan. Olabilirsin tabi ki hamile neden olmasın
Hayır bilmiyorum doktor duphaston verdi adetin 15.günü her ay başlaman lazım dedi. Tedaviden sonra gecikmelerim çoğalınca. Hiç yumurtlama agrısı da çekmedim. 4 aylık tedavide anladım sadece çatlamayı

Hayır bilmiyorum doktor duphaston verdi adetin 15.günü her ay başlaman lazım dedi. Tedaviden sonra gecikmelerim çoğalınca. Hiç yumurtlama agrısı da çekmedim. 4 aylık tedavide anladım sadece çatlamayı
Ve aylarca doktorum yumurtlama tembelliği olduğunu söyledi bende pcos mu diye sordum hayır öyle bir şey değil dedi. Başka bir doktora gittim geçen ay oda yumurtalıklarımın pcos görünümlü olduğunu ama hormon tahlillerimin normal olduğunu söyledi. Sadece Demir ve folik asit eksikliği çıktı onları kullanıyorum

Merhaba, ovulasyon testi pik yaptıktan sonraki gün silikleşti, muhtemel adet tarihi silikleştikten sonra mı 14 gün yoksa pikten sonra mı acaba 🤔

Ve aylarca doktorum yumurtlama tembelliği olduğunu söyledi bende pcos mu diye sordum hayır öyle bir şey değil dedi. Başka bir doktora gittim geçen ay oda yumurtalıklarımın pcos görünümlü olduğunu ama hormon tahlillerimin normal olduğunu söyledi. Sadece Demir ve folik asit eksikliği çıktı onları kullanıyorum
bu her doktorun farklı bir şey söylemesi çok can sıkıcı ya. Bence ovülasyon testini bırakmamalısın çünkü belli değil yumurtlama zamanın. Nasıl yakalayacaksın o zaman? yani ya ovü testleri kullan ya da dr takip etsin yumurtlamanı. Şansa bırakma bence

X