Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
peki bu kitlelerle hamıle kalırsak riskli mi bebekte veya bende bilginiz varmı ?
Canım bildiğim kadarıyla hamilelikte baskılanıyor zarar vermiyor
Ya sende test yap lütfen lütfen meraktan çatladık M Mavimiresl gelde ikna edelim

Ama o yükseklen gebe kalınamıyormuş sizin kaç?
Valla benim 40-50 bazende geçiyordu bile canım dostinex verdi bana o zaman düzeldi boşu boşuna bana 4 sene doğum kontrol hapı verdi doktorum şimdide o haplar yüzünden yumurtalıklarım tembelleşmiş 10 aydır sürekli kontrol ediliyor bir yükselme yok çok şükür

Anladım canım hemen düşebiliyor yani doktoruma gidip hemen ilacı neyse alıym

Geçmiş olsun. Gelirse gezersiniz abla kardeş bahaneniz olur işte

Yaaa çok sevindim qllah razı olsun yA çok mutlu ettin bni cidden bak
Doktoruna söyle dostinex yazdırsın kendi basına kullanma ama cok düşürüyo haftada iki yarım tablet içiliyor sonrasındada aktardan aslan pencesi çayı al günde bir bardak demle oda hormonları dengeliyor bir ayda ondan içmiştim 3 aydır normal cıkıyor

Artık insan tükeniyor ya bir sebeb olsa eyvallah bir sorun olsa eyvallah ama bütün doktorlar sorun yok olur ama olmuyor her ay aynı şeyi yaşamaktan yoruldumm
Çok iyi anlıyorum ama moralini bozma her şeyin bir zamanı vardır eminim o da zamanını bekliyor. Sadece sabır lazım. Pes etme. Tekrar dene tekrar dene sonuna kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…